Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Size karışık gelen veya aklınızı karıştıran durumlardan bir süreliğine uzak kalmanızda fayda var. Eski bir fikre getireceğiniz yeni yaklaşımlar aradığınız cevapları bulmanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlere kadar, sosyal ilişkilerimiz, aşk hayatımız ya da eğlence anlayışımızı besleyebilecek aktiviteler açısından olumlu saatlerdeyiz. Bol bol sosyalleşebilir, zevklerimize hitap eden işlerle uğraşabiliriz. Akşam saatleri ise, ağzımızda çıkan sözlere dikkat edelim. İstenmeyen gerilimler oluşabilir. Gece saatlerinde konusunda uzman, yaşça büyük veya tecrübeli kişilerin fikirlerini almak ya da önerilerine uymak bize iyi gelebilir ya da bize danışanlar olabilir. Sosyal bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Ticari girişimler ve yurt dışı bağlantılarının gündeme gelebileceği bir gün. Eğitimkonularında ilerleme kaydetmeniz mümkün. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz konularla ilgilenmek size büyük zevk verebilir. Sanatsal ve kültürel faaliyetlerde yer almak istemeniz mümkün. Girişimci çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Her konunun iyi yönlerini bularak mutluluğun kapısını araladınız. Sürpriz bir haber sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Çevrenizle ilişkiniz güçleniyor. İş potansiyelinizin yükselmesiyle birlikte kabınıza sığamayacaksınız. Bazı kişilerden alacağınız destek sorunlarınızı çözüyor. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Yeni bir aşk fırtınası adeta ayaklarınızı yerden kesecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Bugün eve ve aileye ait mülklere dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili bazı değişiklikler, tadilatlar yapabilirsiniz. Hatta bu tadilat işlerinin çapı gittikçe büyüyebilir. Bir parça umduğunuzdan fazla masraf tutabilir. Öte yandan aileye özellikle babaya ait mülklerle ilgili sizi rahatlatacak güzel gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Olumlu aldığınız bir gündesiniz. Zihinsel yönden aktif olmanız iş yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Bu arada ev ve iş yaşantınız arasındaki gerilimi yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2018)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Maddi konularda yeni bir yatırım yada girişim yapmamanız gereken bir gündesiniz. Son günlerde harcamalarınız bir hayli arttı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2018)
Yapacağınız her işten zevk alacaksınız ve sahip olduğunuz enerjiyi olumlu olarak değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed