Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün yaşamınızdaki bazı gizli kalmış olaylar yüzünden yakın çevrenizle gerginlikler yaşayabilir öfkenize hâkim olamayabilirsiniz. Öfke anında ağzınızdan çıkan kelimelere özellikle dikkat etmeli sonradan pişman olacağınız davranışlar içerisinde bulunmamalısınız. Ayrıca gizlilik gerektiren konuları kiminle paylaşacağınızı da çok iyi bilmeniz gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bugün güne neşeli başlayacaksınız. İçinizde anlam veremediğiniz bir sevinç olabilir. Bu sevinci gün boyu hissedebilir ve bulunduğunuz her ortamda yansıtabilirsiniz. Öğle saatlerinde sevdiklerinizle zaman geçirebilir onlardan güzel haberler duyabilirsiniz. Halletmeniz gereken bir iş ya da daha önceden planladığınız bir görüşme var. Bu işi ya da görüşmeyi erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Kartınız Yıkılan Kule... Evli olan Kova burcu mensupları bugünlerde ilişkilerinin ciddi sarsıntıya girdiğini hissederek paniğe kapılabilirler, ancak zararlı çıkacağınız durum yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Bir atılım yapmak, beklettiğiniz planları hayata geç irmek konusunda oldukça heveslisiniz bugünlerde. Daha önce yaptığınız bir iş başvurusunun cevabı sizi heyecanlandırabilir. Kardeşinize biraz zaman ayırmaya çalışın gün içinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Birikimlerinizi korumak ve kalıcı planlar yapmak üzere harekete geçiyorsunuz. İlerleyen günlere hazırlık yapmak doğru bir yol olabilir ancak hedeflerinizi büyük tutmaktan kaçınmalısınız. Yeteneklerinizi kullanarak yeni kazançlar elde etmek, birikimlerinizi korumak konusunda akılcı olmalısınız. İlerleyen günlerde finansal anlaşmaların hız kazanması söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2018)
Size karşı ikili bir ittifak var. Bir yere vardıramayacaklar gibi görünüyor ama sizi oldukça tedirgin ediyor. Bunun dışında sizi çok mutlu edecek bir gelişme için sadece şansa ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2018)
Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2018)
Parasızlık çekmiyorsunuz. Ama yine de birçok özel zevkinizden vazgeçmiş durumdasınız. Sosyal yaşamınıza daha az para ayırabiliyorsunuz. Sevgilinizle bu anlamdaki ortaklığınız para biriktirmeye yönelik. O sizi frenliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2018)
Arkadaş çevrenizin sabırla beklemesine karşın, sizin gerginlik döneminiz bir türlü bitmiyor. Bu süreçte ilişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed