Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bugün hayatınıza yeni ışıkların girdiğini göreceksiniz. Eğer bu dönemde yeni dostluklar geliştirmeyi veya uzun yolculuklara çıkmayı planlıyorsanız zamanın çok uygun olduğunu bilmelisiniz. Bugün sanat ve müziğe daha düşkün olabilirsiniz. Hislerinizde incelme, daha bir rafine olma hali olabilir. Eğer materyalist görüşlü.bir kimseyseniz bu dönemde daha spiritüel düşündüğünüzü fark edeceksiniz. Dinsel veya mistik aktiviteler ve bu gibi toplumlar sizi cezbedebilir. Bu zamandaki astrolojik oluşumlar size birçok şey verebilirler ancak bunların bazıları üzüntüyle gelen iyilikler de olabilir. Uzun vadede her şey sizin iyiliğinize çalışacak fakat bazı değişimler yaşanırken üzüntü duyabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2019)
Sonradan kolay, kolay geri alamayacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Kendinizi kurma özelliğiniz, olaylara sübjektif yaklaşmanıza yol açabiliyor. Daha sağduyulu davranışlar, sağlam kişiliğinize daha uygun düşecek.Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Bu akşam partnerinizle, kolay, kolay unutamayacağınız bir davette olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugün risk almaya bayılıyorsunuz. Özellikle iş kurma hevesi içine girenler var. Ancak iyi bilmediğiniz yatırımlardan uzak durmaya çalışın. İhmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Maddi paylaşımlar, işten gelen paranın nasıl bölüşüleceği ve nerelere yatırım yapılacağı gibi konular gündemde olabilir. Paradan para kazanan ve biriktiren değil de yeni iş imkânları yaratan yatırımları tercih edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bugün kendinizi ayrıntı gerektiren işleriniz için yoğunlaştırabilir, rutin işlerinize hız kazandırabilirsiniz. Düzenleme ve servis konusundaarkadaşlarınızın desteğini almanız mümkün. Yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Çıkmak istediğiniz seyahatlerde yüksek motivasyonlara sahip olabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2019)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2019)
Kazancınız sizi tatmin ediyor. Yine de vazgeçemediğiniz bazı özel zevklerinizle, kazancınızın sınırlarını sürekli zorluyorsunuz. Yakında elinizden geri dönüşü olan yüklü bir para çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2019)
Bazı önemli kararlarınızın önünde engeller var. İkili birtakım görüşmeler engellerinizi azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144588 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed