Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Ortak kaynak kullanımı gerektiren ya da size verilen sözlerin yerine getirilip getirilmediğiyle bağlantılı başlıklarda daha dikkatli olmalısınız. Çok çalışmanın ve kendiniz için bir şeyler yapmanın faydasını görebilirsiniz. Şanslar önünüzde! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yanıltıcılık içeren durumlara dikkat edilmesi, aldatıcı kişilerden uzak durulması veya hırsızlık, dolandırıcılık türünde olaylara karşı tedbirli olunması gereken günlerdeyiz unutmayalım. Görünenin dışındaki gerçekleri görme zamanındayız. Planlı, programlı ve dikkatli olmalı. Günün ikinci yarısı engellenmiş veya stresli hissedebiliriz. Tutulmaların etkilerinin kendini hissettirebileceği günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Mart 2021)
Bu aralar şanslı dönemlerinizden biri. Burcunuz üzerinde olumsuz etki yapan bir astrolojik oluşum olmadığı gibi uzun zamandan beri burcunuzda yoğun kozmolojik olayların oluşmaması size hala şans ve başarı sağlamaya devam ediyor. Son birkaç günün zorlayıcı etkilerinden sonra bugün daha rahatsınız. Özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız size yeni öneriler getirebilir ve katkıda bulunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Bugün oldukça dışa dönük olacaksınız. İçe dönük ve hassas yapınız bugün kırılmış gibi. Son derece özgüvenlisiniz ve iletişim kurmada başarılısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Bugün her ne iş yaparsanız yapın zihninizi biraz olsun özgür bırakın. Her zaman yaptığınız şeylere yeni bir bakış açısı getirmeye ihtiyacınız var. Olmazları bir kenara bırakıp “neden olmasın”la başlayan cümleleri keşfedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Ortaklıklarda sizi bekleyen değişim nedeni ile zorlanıyorsunuz. Ancak borç alacak konularına öncelik vererek sorunları aşacak cesareti bulacaksınız. Başkaları ile olan maddi paylaşımlarda yeni bir yapılanma gereği olabilir. Yaşanan değişime olumlu gözlerle bakmalı, yeni destek arayışına gitmelisiniz. Ortak harcamalarda beklemediğiniz artışlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Mart 2021)
Bağımsız kişiliğinizin sorun yarattığı yolundaki endişeleriniz doğru bir tespite benzemiyor. İş güvenliğinizle alakalı yersiz kaygılarınız, yakın bir zamanda büyük sorumluluklarla gönderileceğiniz bir iş gezisiyle son bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Mart 2021)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Mart 2021)
Para konularında geçmiş günlerde yapmış olduğunuz hataları tekrarlıyorsunuz. Gereksizce yaptığınız harcamalar yüzünden bugün aile büyüklerinizden ya da yakın dostlarınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Mart 2021)
Sizi duygusal davranmaya yönelten bir etkilenme içindesiniz. Konuyu ertelemeniz, mantıklı davranabilmeniz için size zaman kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed