Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
Bugün işyerinizde her zamankinden daha yoğun bir gün geçirebilirsiniz.Gerçekleştirmeniz gereken işler daha da fazlalaşarak bir hayli zamanınızı alabilir. orgunluk ve zaman kaybına rağmen fazla şikayetçi olacağınız da söylenemez çünkü günün sonunda kazançlı çıkacağınızı da bileceksiniz. İşyerinizde güvendiğiniz bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak bunu size karşı yapılmış kişisel bir davranış olarak algılamayın. Çünkü onun da çözmesi gereken bir sürü sorunu var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
Önünüzde güzel günler var. Bugünden onların heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz. Aile hayatınızda sizden daha yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutan kötü bir yanınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
AŞK: Uzun süre birlikteolduğunuz ve hatta aynı evipaylaştığınız partneriniz ani birmazeret bildirerek seyahateçıkacağını söyleyebilir. Bu durumher ikiniz açısından zorluklar veayrılıklar yaşatabilir.PARA: Sorunlarınızla yüzleşmelisiniz. Bugünlerdeişinizdeki her başarısızlığı hep başka birininsuçuymuş gibi üzerinize alınmıyorsunuz.SAĞLIK: Gece gündüz kulaklarınızda bir ağrıhissediyor ve bununla baş etmeye uğraşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
Huzursuz ve dengesiz bir ruh haliyle başlayabilir gününüz. Ancak bunun böyle devam etmemesi elinizde. Neye ne tepki vereceğiniz belli olmazsa insanlar sizden kaçabilir. Biraz daha sessiz ve ağırbaşlı olmanıza ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
Kendinizi daha iyimser ve şanslı görebileceğiniz koşullar var. Kişisel gelişiminize ışık tutacak temalar olabilir. Yeni bir eğitim programı üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Alacağınız haberler yeni kişilerle bir araya gelmek konusunda sizi cesaretlendirecektir. Ufuklarınızı geniş tutmak, yabancılarla ilgili bağlantılarınızı yeniden tasarlamak konusunda kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
Bazı konulardaki katı prensipleriniz birlikte çalıştığınız insanları sıkıyor. Dün yaptığınız görüşmenin neticesini önümüzdeki günlerde alacaksınız. Hafta sonu da çalışma ihtimaliniz hafta sonu planınızı dondurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
Parasal açıdan ne iyi ne de kötü durumdasınız. Bugün bazı harcamalarınız olacak. Bu harcamalar daha çok evinizle ilgili olacak. Kafanızda bir takım yatırım planları var. Bu planları hayata geçirmek için uygun zamanı kolluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Temmuz 2018)
İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen birisi, sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed