Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Diğer insanlarla olan ilişkilerinizde bir güvenlik duygusu isteyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bugün sizin için çok güzel başlayabilir. Ortak projeler yapabileceğiniz bir grupla buluşabilirsiniz. Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler. Yine de bu proje gerçekleşecek gibi gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Kendinize ve sinirlerinize hakim olma sorunu yaşayabilirsiniz. Aslında haksızlığa dayanmıyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Uzun zamandır beklediğiniz mutluluk şimdi avuçlarınızın içinde. Yeni aşkınızla öyle mutlusunuz ki, artık hiçbir şey sizi sarsamıyor. İş yerinde sizi ilgilendirmeyen konulardaki tartışmalara fazla giriyor, tepki çekiyorsunuz. Bugün yapacağınız bir görüşme işinizle ilgili problemleri çözebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İş hayatına dair yenilenmeler ve getirdiği sorumluluklar göze çarpıyor. Yükselen tempo içinde daha fazla görünür olmaya çalışabilirsiniz. Zira son dönemde kazandığınız tecrübelerle kariyerinize odaklı zamanlara ilerlemektesiniz. Yeni görevler beklediğiniz bu dönem işiniz kolay olmayacak. Sosyal statünüzde beklentilerin büyüyeceği ve hırslı olunacağı söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İş hayatınızda henüz istediğiniz noktaya gelememiş olabilirsiniz. Bunun için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Ama gelişmeler son derece olumlu. Araştırmacı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Çok ekonomik yaşayabildiğiniz için, temel gereksinimleriniz dışındaki sıkışmalarınıza maddi sorun diye bakmıyorsunuz. Bugünlerde bir yakınınıza büyük bir para desteğiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bir konuyla ilgili gelişmelerin kısır döngü halini aldığını düşünüyorsunuz. Yeterli ilgiyi göstermeyişiniz, kat edilen yolu görmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed