Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Günün işlerinin altından kalkmanızı veya genelde bugünlerde ön plana çıkacak günlük rutini çözmenizi sağlayacak yollar aramanız gerekebilir. İlgi alanlarınıza göre seçimlerinizde farklı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Bu sıralar kimi konulardaki yenilik önerilerine biraz kapalı gibisiniz. Ama bu konularla ilgili yeterli bilgi sahibi olmak, sizi cesaretlendirecek. Her ilişkinizi dayandırdığınız belli güven sınırları var. Sonsuz güven yaşayabileceğiniz düzgün dostluklarda, bu hassasiyet çok gerekli değil. Bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koyabilir ve artık tüm güvensizliklerden arındırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
ÖNÜNÜZDE zorlu günler var fakat, bu günleri kısa sürede atlatacaksınız. Sıkıntılı zamanlarınızda, birlikte olduğunuz kişi size destek verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Sizinle irtibata geçmek isteyen kişilerden bugün haberler alabilirsiniz. Eski bir dost la ya da sizin için özel olan bir kişi ile yollarınız kesişebilir. Her ne yaparsanız yapın bugün yalnız kalma şansı bulamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Çok hareketli ve istekli olacağınız konulara yöneliyorsunuz. Sizi besleyen sosyal ortamlar, zihinsel uğraşlar oldukça verimli zamanlar getirebilir. Özellikle gruplar içinde eyleme geçirici yeni bir ortam yaratılabilir. Duygusal ilişkiler ve aşk hayatında da canlı bir gün olacak. Aynı zamanda eğitsel konuları içine alan aktiviteler sizin için keyif verici olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıplar gibi görmenize yol açabiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2019)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2019)
İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelikçalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ortaklık konularında ihtiyacınız olan desteği alabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2019)
İş yaşamınızda arada bir yaşadığınız olumsuz şaşkınlıkları, yarı güvenli yarı güvensiz yaklaştığınız kişiyi bugünlerde dikkatle izleyerek çözebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed