Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Duygularınızı çevrenizdeki kişilerle paylaşmanız bir süredir arzu ettiğiniz ve araştırdığınız desteği bulmanıza yardım edebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Bugün sağlığınızla ilgili hasssiyet yaşayabilirsiniz. İlaç kullanma ve bilmediğiniz tedavileri uygulama konusunda dikkatli davranmalısınız. Yaşadığınız mekânları düzenlemede güçlük çekebilir ve kendinize fazla yüklenebilirsiniz. Ay ın etkisiyle güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebilirsiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir ve zaman zaman ailenizle ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
AŞK: Kimseye bağlı olmakhoşunuza gitmiyor.Kendinizi birilerinebağlıyken hareket edemiyorgibi hissediyorsunuz. Aşksizin için bugün çok uzak.PARA: İşinizde üst üsteedindiğiniz başarısızlıklar sizi adeta biruykudan uyandırdı ve zirveye kavuşmakiçin son süratle çabalıyorsunuz.SAĞLIK: Sağlığınıza son derece dikkatediyorsunuz. Enerjiniz geri gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Diğer insanlarla açıkça konuşamadığınız düşüncelerinizi ifade etmeniz sizi rahatlatabilir. Herkesle uyum sağlayamasanız bile “canımın yarısı” diyeceğiniz birileri vardır. Kimse anlamasa bile o sizi anlar. Dökün içinizdekileri. Bu haliyle kalırsa size fayda sağlamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
İş konuları ve ağır çalışma koşulları içinde yer almanız gerekiyor. Çalışma şartlarının getirdiği değişiklikler iş ilişkileri açısından önemsenmeli. Zira duygusal yorgunluklar temponuzu düşürecektir. Ãœzerinde çalıştığınız bir konuyu daha sakin ele almanız ve zamanı iyi değerlendirmeniz lazım. Kontrol dışı fedakarlıklar sizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Eylül 2018)
İş hayatınızda disiplini seviyorsunuz ve hatayı affetmiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar bu başarınızdan dolayı size imreniyorlar fakat sizin başarısızlığınızı da isteyen çok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Akraba içinde karmaşık para konularınız olabilir. Sağlamcı karakteriniz para konularını sıkı tutmanızı gerektiriyor. Önünüze koyduğunuz hedeflerin yolu ciddi birikimlerden geçiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Eylül 2018)
Yeni ilişkilere kapalı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz. İlerde yararını göreceğiniz yeni tanışmalar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed