Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Bugün duygusal açıdan şanslı bir gününüzdesiniz. Eğer sizi sıkan ve yardıma gerek duyduğunuz konular varsa onlardan kurtulacaksınız.Bu sorunların çözümünde size, beraber olduğunuz kimse ya da aileniz beklenmedik şekilde yardımcı olacaklardır. Bu durum sizi son derece rahatlatacak ve moralinizi güçlendirecektir. Eğer yalnız bir kovaysanız bir arkadaşınız vasıtasıyla karşı cinsten birisi ile tanışmanız olasıdır. Bu kimse hakkında olumlu ya da olumsuz hemen karara varmamalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız, önemli bir konuda işinizi kolaylaştıracak. Ertelediğiniz bir görüşme bu akşam yine gündeme gelebilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, olumsuz ihtimaller harekete geçmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
İş hayatınızda risk almak istiyorsunuz. İyi tartarak hareket etmeyi unutmayın. Yardım almayı unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
İlkler hiç unutulmaz. Bu özleminizi içinize gömmek hem onun yeni düzenini olumsuz etkilemeyecek hem de karşınıza çıkacak kısmetinize set çekmemiş olacaksınız. Akrabalarınızı ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Ay burcunuzda yerini alınca canlı ve kararlı ilerliyorsunuz. Kendinizi pek çok açıdan yaratıcı hissederek yeni atılımlara yapabilirsiniz. Bu dönem iş hayatının getirdiği sorumluluklar ise önemli olacak. Beklentilerinizin bir miktar gecikmesi ile moral kaybı söz konusu. Ancak yeteri kadar netleşmeyen konular sizi bazı fedakarlıklara itecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Dağınık zihninizin altında, küçük iş problemlerinizin ötesinde çok daha başka sorunlar yatıyor olmalı. Veriminiz iş dışındaki sorunlarınızla ilgili olarak düşüyor olabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Para konularında çok şanslı bir gündesiniz. Bugün yaptığınız yatırımlardan beklemediğiniz bir kazanç elde edecek ve maddi bakımdam rahatlayacaksınız. Bir alacağınızı tahsil etme konusunda görüşme yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Kasım 2019)
Gün içinde iş yaşamında ortaya çıkan detay gerektiren çalışmalar sizi fazlasıyla yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed