Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Özellikle işinizle ilgili sorunlarınız varsa, bunun psikolojik yapınızdan ya da yorgunluktan kaynaklandığını gözönünde bulundurmalı ve moralinizi bozmamalısınız. Eğer kendinize biraz dinlenmek için zaman ayırabilirseniz tüm bunların üstesinden gelebilirsiniz. Sosyal hayatınızda bazı planlar yapmanız mümkündür. Ancak çevreniz, planlarınızı pek de hoş karşılamayabilir. Sizin doğru olarak gördükleriniz başkaları tarafından aynı şekilde algılanmayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Bugün, yarın bazı plan değişiklikleri yapabilirsiniz. Koşulların umulmadık biçimde değişim göstermesi, buna neden olacak. Koşullara anında uyum gösterme yönünde pek yetenekli görünmüyorsunuz, ama bu kez bu konuda eli çabuk davranacaksınız. Aileden birinin sorumluluk aldığı bir işte, ona yardımcı olma niyetiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Kimse sizin fikrinizi değiştiremez. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyorsunuz. Bugün, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Yardım etmeyi düşündüğünüz birçok insan var. Ancak herkesin derdine merhem olma çabasına girmeyin. Otomobilinizi veya evinizi yenilemek için uygun bir gündesiniz. Aşkta hiçbir hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Son derece keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz. Değişik arkadaşlıkların kurulacağı ortamlar, sosyal merkezli çalışmalar size aradığınız ritmi verecektir. Özellikle gruplaşmaların öne çıkması ile yeniliklere adapte olacaksınız. İşten gelen maddi desteklerde yaşanan belirsizliklere rağmen, beklentilerinize sıkı sarılın. Yeteneklerden kazanç sağlama şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Kasım 2020)
İşinizle ilgili konularda sizi sıkacak bazı gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceksiniz ve daha çok elinizdeki işleri tamalamaya çalışacaksınız. Karşınıza çıkacak sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizin planlarınıza uymayacağından rahatsızlık duyabilirsiniz. Detaylar sizin için önem kazanıyor ve konuları ayrıntılı olarak değerlendireceksiniz. Yaptığınız işi en mükemmel şekilde yapmak istiyorunuz ve bu isteğiniz zaman kaybetmenize yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Toplu bir parayla alakalı görüşmeler söz konusu. Bu ilişkide belirleyici olma çabalarınız olumlu sonuç verecek. Yatırım konularındaki gözü karalığınızı, şu sıralar dizginlemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Kasım 2020)
Sağlığınızla ilgili konularda genelde hassassısınız. Fakat son günlerde bu hassasiyetinizi kaybettiniz ve kendinize hiç dikkat etmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed