Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bugün özellikle yanılgılara karşı çok dikkatli olmalı size söylenen şeylerin doğruluğunu araştırmalı ve bazı kararlarınızı alırken daha dikkatli adımlar atmalısınız. Yine çok iyi bildiğiniz konularda hiçbir zaman emin olmamalı ve şartların her zaman değişebilir olacağını kabul etmelisiniz. Zira bugün öğreneceğiniz finansal konularla ilgili gerek yanlış söylemler gerekse gerçeklikten uzak değişken şartlar bunu kanıtlar nitelikte olacaktır. Bu duruma düşmek istemiyorsanız alacağınız kararlarda daha temkinli olmanız gereklidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2018)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklentilerinizi gerçekleştirmek için karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Çeşitli konulara girişimlerde bulunabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Aldığınız bazı kararları bugün uygulamaya koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Kartınız Yargı... Hiç korkmadan her işe atılım yaptığınız bir gündesiniz. Oysa biraz geri durarak olayları iyi analiz edin. Özellikle mali konuda sizi desteklemediklerini biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Maddi destek isteyen kişilere inanma ve zarar görme riskiniz olabilir bugün. Verirken eğer geri dönmesi sizin için önemli ise bunu garanti altına alacak bir akit almaya çalışın. Ya da taahhütlerin tutulmayabileceğini bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Kariyer hayatınızda beklediğiniz önemli değişiklikler dikkat çekecek. Önemli yapılanmaların başlaması ile meslek değişiklikleri olabilir. Görünür olacağınız yenilenmeler hayatınıza yeni bir yön çizmek konusunda sizi destekleyecektir. Otoriterlerle ilişkilerin önem kazandığı bu dönem ev hayatına ilişkin pek çok uğraşı yeniden planlamak gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bugün işyerinde ateşli bir konu açılabilir. İfade biçiminize dikkat etmeyecek, ses tonunuza hakim olamayacaksınız. Bu tutumunuz haksız çıkmanıza neden olabilir. Sakinliğinizi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2018)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2018)
Bu konuda müdahalecileriniz var. Ama siz bu müdahaleleri haklı görüyorsunuz, pek şikayetçi değilsiniz. Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2018)
Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed