Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Ruhunuzu şifalandırmanın yollarını arayacağınız özel bir gün. Finansal konularla ilgili borçlarınızı ve alacaklarınızı bir düzene oturtmak, bir plan dâhilinde işlerinizi yürütmek istiyorsunuz. Sosyal çevrenizle ilgili sorunlarda agresif bir yaklaşım üstlenmektense uzlaşıcı bir yol benimsemeniz daha doğru olacaktır. Hem bu şekilde davranmanız olayları her yönüyle görmenizi de sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Genel anlamda güzel, keyifli, zevkli, heyecan verici ama bunları yaşamanız için de büyük çabalar harcamak zorunda kalacağınız bir Çarşamba günündesiniz. Hafta sonu ile ilgili planlarınız var fakat iki ayrı tarafa hafta sonu sözü vermeniz size yarın yada yarından sonra sıkıntılar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Her şeye kolayca inanıyorsunuz. Bu durumunuzdan yararlanmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Sağlık ve temizlikle ilgili konular bugün sizi biraz yorabilir. Kontroller ve derleme düzenleme çalışmalarında çabucak bitsin diye aceleye getirmeyin işlerinizi. Rehavet ve özensizlik niyet kötü olmasa bile başınızı ağrıtabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Dışadönük ve özgür zamanlar size hayattan keyif alabileceğiniz olanaklar sunmakta. Kendinizi pek çok konuda geliştirebilir, duygularınızı öne çıkarmakta başarılı olabilirsiniz. Sosyal hareketlilik içinde yer alacağınız gelişmeler yanında, yaratıcı alanda başarılı adımlarınız dikkat çekecek. Gevşeyebileceğiniz değişik hobilerle ilgilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Ortaklaşa çalışmalarınızdan elde ettiklerinizin muhasebesini yapabileceğiniz bir gündesiniz. Parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İleride karşılaşacağınız harcamaları gözönüne almanız ve bu yönde planlar yapmak zorunda kalışınız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Aşk hayatında hak ettiğiniz mutluluğu yakalamak için anlayışlı davranmanız gerekiyor. Hoşlandığınız kişiye karşı biraz daha sakin olun, gergin ortamlardan uzak durun. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın fikirleri, üzerinizde olumsuz etki yapıyor ve karar almanızı zorlaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Para durumunuza ilişkin bazı sorunları çözümleyeceğiniz bir gündesiniz. Zihniniz bugün iyi çalışıyor ve bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. Bir alım satım işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2018)
Yeni kurduğunuz ilişkilerin başlarında kendinizi kolayca anlatamıyorsunuz. İnsanların erdemlerinizi görmesi için zaman geçmesi gerekiyor. Bu süreç genellikle sizin zararınıza oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed