Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Maddi durumunuzu ilgilendiren gelişmeler ön planda. Borç alacak meselelerinin veya rutin ödemelerin yeni yıldan önce düzene sokulması gerekebilir. Gelir gider dengesini iyi ayarlamakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde kendinizi, hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz.Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmanız, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünüyorsunuz. Dostlarınız belli bir hassasiyet göstermek durumunda kalabiliyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Beklediğinizden daha güzel bir iş teklifi kapınızı çalabilir. Bu iş sayesinde yeteneğinizin sınırlarını ölçme olanağı da bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
İşinizle ilgili bir konuda kendinizi geliştirmeye ihtiyacınız var. Ne kadar tecrübeli ve bilgili de olsanız daha iyisini nasıl yaparım diye bakın. Bilmediğinizi sorun, okuyun, araştırın. Bu sizi tecrübesiz ya da bilgisiz yapmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Haftanın ilk gününde oldukça keyiflisiniz. İçinizden geldiği gibi davranmak, duygularınızı ortaya koyabilmek sizi girişken kılıyor. Hayatın keyifli yanlarını yaşamak isterken, aşırı harcamalarınız dikkat çekecektir. Aynı zamanda spekülatif konularda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Dikkatinizi yaratıcı konulara vererek istediğiniz pek çok yeniliği yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Sizin ilkelerinizle bağdaşmayacak bir durumda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş konusunda enerjinizi doğru yönlendiremeye bilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle zaman kaybetme riskiniz var. İş ortamında bir kişiyle bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Karşınıza yeni bir fırsatın çıkabileceği bir gündesiniz ancak bunu değerlendirmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmaktan çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Maddi açıdan zor bir gün geçirebilirsiiniz. Bu da sizin gereksiz savurganlığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bir arkadaşınızn yardımınıza koşması sizi çok mutlu edecek. Ama bundan sonra biraz daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Şubat 2021)
Bir guruplaşma içinde sergilediğiniz çekingenlik, gönülsüz, isteksiz olduğunuz izlenimi veriyor. Destekler aradığınız bu guruplaşmada tek başınıza kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed