Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Sevdiğiniz insanın yanında kendinizi mutlu hissettiğiniz sürece aranızdaki aşk son derece iyi bir şekilde gelişebilir. İş ve aşk bütünlüğü sizin için en uygun ortamdır. Bu durum mesleki konularda hayalciliğe kapılmanıza neden olabilecek hatalı tutumları da uzaklaştırmanızı sağlayabilir. Olayları hafife almayın çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak bir şeyleri değiştirmek, yenilemek ve kazanç sağlamak adına ayaklarınız yerden havalanabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Bugüne büyük bir özgüvenle başladınız. Çünkü üstesinden gelemeyeceğinize inanılan bir sorunu hallettiniz. Bir arkadaşınızla ilgili alacağınız bir haber size biraz üzüntü yaşatacak. Yakında bununla ilgili kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Günün ortasında çoktan beklediğiniz bir gelişmeyi yaşayacak ve bununla mutlu olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
AŞK: Bugün partnerinize öylesinedürüst ve saygılısınız ki sankigözünüz hiç bir şeyi görmüyor vesürekli onunla birlikte olmakistiyorsunuz. Hayatınızın birparçası olduğunu düşünerekonunla mutlusunuz.PARA: Konuşkan, cömert ve dürüst olmanızişinizle ilgili bir sorun çıkmayacağını gösteriyor.Bugün bazı seyahat teklifleri alabilirsiniz.SAĞLIK: Çevresel baskılardan kurtulmak kolaydeğil. Bu nedenle ruh dengenizi korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Canlı bir ruh haliniz olacak günün ilk yarısında. Karşılaştığınız her şey, karşınıza çıkan herkes size fırsat kaynağı olarak görünebilir. Fırsatlarla karşılaşmak kadar onları tutabilmek de önemli. Özellikle iş konulu olanları.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Bugün hayatınız daha fazla renkleniyor. Kendinize değişik alternatifler yaratarak gevşeyebilirsiniz. Duygusal huzursuzlukları bir kenara bırakmalısınız. Zira aşk ilişkilerinde daha hareketli ve coşkulu zamanlar yaşanabilir. Yaratıcı konuların getirdiği değişiklikler ise sizi enerjik kılıyor. Farklı hobiler ya da zihinsel aktiviteler yeterince dinlendirici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Ortak yatırımlar ve hisseli paralar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Başarı kazanacağınıza dair kendinize güveniniz tam. Doğru kişilerle karşılaşacaksınız ve anlaşmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2020)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve beklemediğiniz bazı sorunlar gündeme gelebilir. Maddi konularda ani kararlar almaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Aralık 2020)
Sosyal çevrenizde size ilgi gösteren karşı cinse karşı dikkatli olmalısınız. Onunla bir gelecek olmadığı gibi sevgilinizle güzel giden beraberliğinize de gölge düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed