Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Gün, kararlı davranma günüdür. çekinmeden riske girebilir ve istediğinizi başarabilirsiniz. Size olanaksız gibi görünen şeyler için bile bir teşebbüs etmenizden zarar gelmez. En umulmadık şeylerin olması bile imkan dahilindedir. Sizi durduracak olan tek şey, gereken adımları atmakta tereddüt etmeniz ve kendinize güvenememenizdir. Durumu aklı başında dostlarınızla görüşürseniz onlar size gereken cesareti verebilirler. Ailenizle ilgili konulardaysa bazı pürüzler olabilir. Özellikle ailenizin sizden olan bazı istekleri canınızı sıkabilir. İşinize gelmeyen şeyleri reddetmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bugün zihinsel olarak yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki oluşumlar buna çok uygun. Aile arasındaki yoğun görüşmeler, mutlu bir gelişmeye yönelik, ama bazı düş kırklıkları da söz konusu. Kimi durumlarda duygusallığınızı ortadan kaldıramıyorsanız, hiç olmazsa ertelemelisiniz. Şu sıralar mantıklı müdahalelerinizle gereken sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Kartınız Kıyamet... Sevdiğiniz kadar sevildiğinize inanmıyorsunuz. Diğer insanların dedikodularından çabuk etkileniyor ve kendinize günü zehir ediyorsunuz. Üzerinizde göz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Kendinizi bir an önce toplayıp yenibaşlangıçlar yapabileceğinizi göreceksiniz.Gerek duygusal hayatta gereksemaddi konularda arzuladığınızdanda iyi neticeler almanız mümkün. Mesleğinizleilgili sıkıntılı günler artık geride kaldı. Uzun zamandırbeklediğiniz parayı yakında alacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Ortaklıkların parasal yanı gündeminizde önemli bir yer tutacak. Uzun zamandır ortak harcamaların artması ile çözüm arayışlarınız hızlanmakta. Aynı zamanda başkalarının maddi imkanlarına daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz. Finansal anlaşmaların aksayabileceği bu dönem, risk taşıyan etkiler size sorumluluk getirebilir. Uyanık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Ekip olarak biraz fazla yorulacaksınız, ama bu eforun size getirileri tatminkar olduğu için aldırmayacaksınız. Bugün yine iyi gelişmeler var. İş potansiyelinizin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Çevrenizdeki pozitif düşünceleri iyi tespit etmeniz gerekiyor. Son günlerde yaşadığınız talihsizlikler kalıcı değil. Yanıltıcı değerlendirmeler yatırım konularında yanlış seçimler yaptırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Eylül 2020)
Kafanızda uzun süre yer eden projelerinizi, birlikte değerlendirmek isteyen biriyle önemli bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed