Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Bugün kendinizi daha çok aile ile ilgili ilişkilere verecek ve onlarla aranızdaki bağı daha da sağlamlaştırmak isteyeceksiniz. Yaşadığınız bazı konularda ailenizin manevi desteğine ihtiyacınız olabilir. Bu konuda kendinizi onlardan uzak tutmamalı ve her biri ile gereken sevgi bağını kurmalısınız. Her ne kadar bazı şeyler için geç kalınmış olduğunu hissetseniz bile bunu vazgeçmeden devam ettirmelisiniz. Kısacası bugün konunuz aile paylaşımınız sevgiye dayalı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2018)
Son günlerde çok zaman darlığı çekiyorsunuz. İşlerinizin yoğunluğu kadar, bazen de iyi zamanlama yapamayışınız buna neden oluyor. Gereksiz durumlarda iki ayağınızı bir pabuca sokuyor, atik davranmanız gereken durumlarda da ağırdan alıyorsunuz. Akşam, davet edileceğiniz küçük bir kalabalığın içinde hiç hoşlanmadığınız biriyle karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Samimiyetinize güvenen dostlarınız olduğu için çok şanslısınız. Dostlarınız size yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Farklılıkları iyi yönetmeniz gereken bir gün. Birbirinden tamamen ayrı yapı ve yönelimlerde olan kişilerin bir arada hareket etmesini sağlamak sizin gayretiniz ile gerçekleşebilecek. Aykırılıkları orta noktalarla yok edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
Dışsal koşullar size yeni sorumluluklar getiriyor. Maddi sorunların pek çoğunu aşmış olmanıza rağmen, borç alacak konularında biraz daha mücadele etmek gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde daha iyimser olacak, uzaklarla ilgili temaslarınıza yöneleceksiniz. Değişik kişilerden öğrenecekleriniz üzerinde durmak ve yolculuk hazırlıklarına başlamanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2018)
İş yaşamınızda kafanızı sürekli meşgul eden biri var. Onunla çok ciddi biçimde sorun yaşıyorsunuz. Bir mesafe koymak, hatta bu iş ilişkisini ortadan kaldırmak sizin yetkinizde görünmesine karşın, onun oradaki varlığını garip bir biçimde istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2018)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2018)
Bugün yakın çevrenizde oldukça ilginç koşullarla karşılaşabilirsiniz. Öğrenim ve iletişim konularında beklenmedik değişimler gerçekleşebilir ve bunlar sizin lehinize işleyebilir. Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2018)
Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir. Hazırlıklı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed