Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2021)
Sosyal ve yakın çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde içten ve açık bir şekilde davranarak kısıtlamaları aşabilirsiniz. Bu tutumunuz ilişkilerinizi geliştirmenize ve çeşitli etkinliklere çağrılmanıza yardımcı olacaktır. Aile ilişkilerinizde bazı terslikler gelişebilir. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mart 2021)
Kendinize oldukça güvenen bir insan olmanız, bugün bazı başarılı girişimlerde bulunmanıza yardımcı olacak. Kendinize güvenmekte haksız da sayılmazsınız. Verdiğiniz kararların verimlerini fazlasıyla yaşıyorsunuz, son günlerde . Çok yakın bir gelecekte yaşayacağınız önemli bir değişiklikle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2021)
Bugün yüz ve cilt bakımınızı aksatmayın. Rutin olarak uyguladığınız güzellik formülünüz size moral depoluyor ve hayatın tadını çıkarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2021)
Zekânız ve iletişim araçlarındaki yeteneğiniz sosyal ilişkilerinize keyif katacak. İşteki düzeniniz, fikirlerinizi sunuşunuzu olumlu etkiliyor ama bazen yaptıklarınızı anlatmakta zorlanabiliyorsunuz. Yurt dışı odaklı bir işiniz veya duygusal bağlantınız varsa bugün olumlu bir gelişme yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2021)
Ortaklıklar ve ikili ilişkiler açısından keyifli bir gün geçiriyorsunuz. Sizi ortak paylaşımlara götüren yeni konular üzerinden ilerlemeniz mümkün. Aynı zamanda anlaşmalarda yaşanan gecikmelerin ardından gereken desteği göreceksiniz. Kariyer planlarınızı yönetmek zorunda olduğunuz bu günlerde üstlerle ilişkiler sizi fazlaca yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mart 2021)
Sezgilerinizin doğrultusunda alacağınız kararlar sizi yanıltmayacaktır. Olayları yönlendirmek için gerekli motivasyona ve güce sahip olabilirsiniz. İş yerinizde ön plana çıkacak ve üstlerinizin takdiriyle karşılaşacaksınız. Ama durmanız gereken sınırları gözden kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mart 2021)
Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mart 2021)
Banka hesabınız sürekli küçülüyor. Pahalı özel zevkleriniz olmadığı halde, harcamalarınızın arkası kesilmiyor. Yakında tamamen bitecek olan bir ödemeniz var. Onun arkasından sizin de sandığınız gibi büyük bir rahatlamaya gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mart 2021)
Bazı gelişmeler size baskı yapabilir. Ama ani kararlar vermenin size yaramayacağı bir gününüzdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed