Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Bugün içsel anlamda kendinizle çekiştiğiniz bir konuda karşınızdaki insanların en ufak bir hareketi üzerine tepkiyle karşılık verebilir ve kendinizdeki bu öfkeli hali karşınızdaki kişiye istemeden yansıtabilirsiniz. Her şeyi fazla takma huyunuz sizi yaşamdan keyif alamaz bir hale getiriyor. Bir arkadaşınızın daveti üzerine beklenmedik bir organizasyona katılmanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Kış ortasında gelen bahar, duygusallığınızı iyice ön plana alabilir. Ama, şu sıralar her konuda kontrollü hareket etmeniz yönünde alacağınız sinyallere de kapalı değilsiniz. Arkadaş çevrenizde son zamanlardaki birtakım ilişkilerin, artık zararsız olarak görülemeyeceği düşüncesindesiniz. Bu konuda doğru yorumlamalar içinde olmanız, sizi baskıcı uyarılara yöneltmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
AŞK: Aşk konusundaki hareketleriniz çoğu zaman ahlaki kurallara uygun. Ancak en ufak kederinizde bile partnerinizden sinirinizi çıkarıyorsunuz adeta.Gayet mutlu giden ilişkinizi bozmamaya çabalayın. PARA: İleriye yönelik planlarınız tutacak. Dış ülkelerle yapmış olduğunuz anlaşmalar ticari hayatınıza hareket katacak. SAĞLIK: Kan şekeriniz her an yükselebilir. Sıvı tüketimini bugün azaltmış görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Bugün kendinizi göstermek konusunda sorun yaşamayacaksınız. Görüşlerinizle ya da hal ve hareketlerinizle ne kadar çok ön planda olmayı tercih ederseniz o kadar çok kazanç elde edeceksiniz. Sessiz oturulacak bir gün değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Yeni başlangıçlar ve ilişkilerle ilgili konularda hareketlilik gözüküyor. Ara sıra duygusal dalgalanmalara rağmen daha kararlı ve yeniliklere daha açık olacaksınız. Bedeniniz ve sağlığınıza dair farkındalığınız artacak. Olumsuz alışkanlıklarınızı geride bırakmanızı sağlayacak enerjiler gözüküyor. Bu fırsatı kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Sizin deneyiminizin ve bazı ilişkilerinizin onun işine yarayacağını biliyorsunuz. Ona bazı önerileriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
İş konusunda olduğu gibi parasal konularda da sıkıntılısınız. Yaptığınız işlerden henüz elinize istediğiniz miktar geçmedi. Sevgilinizin size maddi katkıları da iş çevrenizde statünüzü sarsmakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2018)
Yakın arkadaşınızın gizlilik içinde sürdürdüğü gönül ilişkisini anlamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed