Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Çevrenizden gizlemek istediğiniz bazı konularda sırların ifşa olması riski söz konusudur. Sosyal çevrenizden saklamak istediğiniz bazı durumlar bugün bir dost kanalı ile başkalarına ulaştırabilir. Stres konulu hastalıklara dikkat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Bu günlerde derin bir umutsuzluğunuz var. Baştan çok umut bağladığınız kimi uğraşlarınız, sizi hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor. Ama boşa olduğunu bildiğiniz halde hala bir çaba içindesiniz. Bu hayal kırıklığını paylaştığınız bir gurubun varlığı sizi biraz rahatlatıyor. Kent dışındaki çok genç bir yakınınızla bugün, yarın hasret giderebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Kartınız Mühür... Bilinçaltınıza yerleşen ve sizi rahatsız eden birtakım yasal işleriniz oluşabilir. Bu gibi durumlarda soğukkanlı ve mütevazı olursanız bu sıkıntılar gidecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Sevmeyi çok arzuladığınız halde güvensizliğiniz sebebiylebu tutkunuzu hep erteliyorsunuz. Ancak aşkın çekim kuvvetine yenik düşeceğini bir döneme gireceksiniz.Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Ãœretken ve verimli bir gününüzdesiniz. Yoğun bir çalışma temposu içine girebilirsiniz. Yalnız ekip çalışmalarında biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın önerilerini dikkate almanızda fayda var. Kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak bazı gelişmeler olabilir. Fırsatları iyi değerlendirmeye bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Bugünlerde olumsuz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Her şeyi bir anda değiştirmeniz mümkün görünmüyor. Gecikmesinden zarar gördüğünüz konuları kendi çabalarınızla yoluna koyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflar gösterebiliyor. Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye endeksli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Temmuz 2021)
Sevdiğiniz yaşlıca birinin hastalık haberi şu günlerde kulağınıza gelebilir. Uzun sürecek bir yolculuk yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed