Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
12 Ocak’a kadar, enerjiniz ve motivasyonunuz yüksek sevgili Kova’lar. Artık, kendinizi gösterme ve istediğiniz konularda ilerleme fırsatı bulabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunabilir, bir süredir istediğiniz alanlarda harekete geçebilirsiniz. Yalnız, kontrolsüz olmanız ufak tefek sakarlıkları, tartışmaları, yaralanmaları ve kazaları gündeme taşıyabilir. Kontrollü olmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Son zamanlarda yoğun çalışıyorsunuz ve bünyenizi oldukça çok zorladınız. Özellikle zihinsel olarak çöküntüye uğradınız ve düşünecek haliniz bile kalmadı. Mutlaka tatile çıkmalısınız ve yaşadığınız sorunları bir süre unutmalısınız. Geçmişinizi fazla kurcamamalısınız ve yaptığınız hatalardan dersler çıkartmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
AŞK: Güvenmekte sıkıntıyaşıyorsunuz. Bugünlerde özellikleetrafınızdakilerin yaşadığı bazıdeneyimler sizi çok etkiledi. Buyüzden kendi partnerinize karşıtavır almanız onu çok şaşırtıyor.PARA: İş hayatınızda risk almayıseviyorsunuz çünkü genellikle başarılı oluyorsunuz.Ancak bugünlerde riske girmemeniz daha iyi olacakgibi görünüyor. Ciddi paralarla oyuna girişmeyin.SAĞLIK: Ayak bileklerinizdeki ağrı günü ne kadaryoğun geçirdiğinizi size hatırlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
İşteki pozisyonunuz politik ve adil olmanızı gerektiriyor. Eğer bu konuda üzerinize düşeni yaparsanız fikir ayrılıkları daha az yaralayıcı olacak ve ibre sizden yana dönecek. Aksi takdirde gayet organize bir şekilde arkanızdan iş çevirenlere gün doğacak. Ödün vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Bugün düşüncelerinizi gereksiz yere abartmamalısınız. Tanımadığınız kişilerin görüşleri size farklı fikirler verebilir. Uzun yolculuklar veya çalışmalarınıza akademik bir yapı kazandırmak gibi yeni adımlar sizi cesaretlendirebilir. Tartışmalarınızda iyi bir dinleyici olabilirseniz oldukça faydalı fikirler yakalabilirsiniz. Geniş düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2020)
İş hayatınızda daha iyi fırsatlar yakalamak ve mümkünse işinizi değiştirmek istiyorsunuz. Ama bir yandan da mevcut işinizi riske atmaktan korkuyorsunuz. Risksiz başarı olmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Yeni, yeni gelir kapılarının arayışı içindesiniz. Bununla ilgili yaptığınız tespitler, seçimler çevrenizde pek gerçekçi bulunmayabilir. Yurtdışıyla bir para ilişkiniz var, ama kısa vadede sevinç görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2020)
Öğleden sonraki saatlerde iş ortamınızda sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilir yada gereksiz sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed