Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Disiplinli olmanız ve kendinizi tam olarak vermeniz durumunda istediğiniz her şeyi başarabilirsiniz. Duygusal nedenlerle yanlış adımlar atabilirsiniz. Sevgi dolu tavırlarınız anlamsız tartışmaların engellenmesini sağlayacaktır. Kişisel gelişiminize önem vermenin faydasını göreceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önyargılı, takıntılı veya sabit fikirli kişilerle karşılaşabileceğimiz bir gün. Mental anlamda çok çalışmamız gerekebilir ve bazı engellerle karşılaşabiliriz. İletişim zor akıyor ya da iletişimsel sorunlar yaşanabilir. Kendini ifade emek isteyecektir. Başkalarının işlerine karışmamalıyız ve bizim işlerimize karışılmasına izin vermemeliyiz. Planlarda gecikmeler ve ertelemeler söz konusu olabilir. Karşı cinsle ufak tefek gerilimler yaşansa da, cinsel çekimin ve tutkuların ön planda olduğu günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Sorun yaşadığınız kişileri en yakın çevrenizde görerek onarılmaz kırgınlıklara neden olmamalısınız. Bazı sıkıntılarınızı birtakım hatalı seçimlere dayandırırken, kendinize haksızlık etme korkunuzla yanlış tespitler içine girebiliyorsunuz. Siz zaman zaman hakkınızda söylenenlere kulak tıkasanız da, sandığınızdan çok etkileniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
AŞK: Bugünlerde son derecebakımlı ve çekiciliğinizle önplandasınız. Etrafınızdakilerekarşı saygınız var ancak dinlemesabrınız çok gelişmiş durumdadeğil. Kararlarınızı alırkenbaşkalarına da danışmayı öğrenin.PARA: Görüntünüzle ne istediğini bilen bir imajçizdiğiniz için tuttuğunuzu kopartıyorsunuz. Hırslıolmanız kıskanılmanıza neden olabilir.SAĞLIK: Üzerinizde oluşabilecek nazarın etkisiylebugün biraz kırık ve uykulu hissetmeniz olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
İletişim trafiğinizin yoğun olacağı ancak bu konuda doğru bir tavır takınırsanız diğer tüm işlerinizin de akıcı ve hızlı ilerleyece-ği bir gün. Kısa yolculuklar yapmanız gerekebilir. Acele, fevri karar ve manevralardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Amatör bir işkoliksiniz. Çılgın bir koşuşturma içindesiniz. Ama emeğinizin ancak onda birinin parasal karşılığı var. Kalanı duygusal tatmin. Maddi çöküntüler yaşıyor, uymayacağınız kararlar alıyorsunuz. Bu, hayatın bir kısmını yaşama işi sizi kalan kısma müthiş yabancılaştırmış. Artık elinizden bir şey gelmez gibi görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Özel hayatınıza özen göstermeniz harcamalarınızı çoğalttı ve önümüzdeki günlerde bu yüzden sıkıntıya düşebilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız parasal konularda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2021)
Çevrenizdeki bazı insanlara karşı biraz daha dikkatli olun, sırlarınızı paylaşmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed