Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün aile bağlantılarınız yoluyla sizlerden yaşça büyük kariyerli kimselerin desteklerini alabilir onlarla gayet olumlu bir gün geçirebilirsiniz. Bazı konularda onlardan destek vermelerini isteyebilir, yine bazı önemli fikirleriniz için tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede hem aile bağlarınızı güçlendirecek hem de yeni kişilerle tanışıyor olmanın sevincini yaşıyor olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2018)
Yeniliklere çok hazır ve katılımcı olacağınız bir dönem. Statükonun tüm alanlarda etkilerine, bu sıralar kapalısınız. Yine de dostluk toplantıları içinde, yeni tanışmalarda fazla ısrarcı olmamanız gerekebilir. Özgürlüğünüzden ödün vereceğiniz korkusu, önünüze kadar gelen bir fırsata negatif bakmanıza yol açıyor. Bu konuda yanılgı içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
YAPMAK zorunda olduğunuz işlerden sıkılabilirsiniz. Karşınızdakini dinlemek; sizi olgunlaştıracak, ilişkinizi de vazgeçilmez kılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Sakin ortamlar, kendinizle baş başa kalacağınız çalışmalar sizin için uygun bugün. Göz önünde olacağınız, kendinizi ifade edeceğiniz işler yerine planlama ve bireysel yürüteceğiniz işlerden verim ve haz alma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
İlişkiler ve ortaklıkların getirdiği maddi manevi yükümlülükler altındasınız. Yakın paylaşımlarda daha esnek ve yapıcı olmanızda yarar var. Aşk hayatında eksilerinizi görmeniz gereken bir süreçtesiniz. Diğer yandan başkalarının maddi kaynaklarına olan ihtiyacınız artıyor. Özellikle borç alacak konularında bazı mücadeleler sizi fazlasıyla yorabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2018)
İşle ilgili kafanızı haddinden fazla kurcalayan konuları çözüme ulaştırmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Kararlı ve istikrarlı yapınız sayesinde iş ortamınızdaki insanların da güvenini kazanmışsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2018)
Maddi konularda genel anlamda dengeli olacağınız bir gündesiniz. Maddi olanaklarınızı arttırmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2018)
Aşk yaşantınızda bazı konularda hatalar yaptınız. Bu hatalarınızın sıkıntısını bu günlerde çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed