Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bazı satın alma düşünceleri bugün sizleri fazlasıyla meşgul edebilir. Ev, araba belki de telefon vb. gibi konularda biraz aceleci davranmak ve hemen sahip olmak isteyebilirsiniz. Ancak yönetici gezegeniniz Merkür’ün önümüzdeki hafta oluşacak olumlu hareketleri düşünülecek olursa bu planları haftaya ertelemeniz daha uygun gözüküyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İçiniz biraz buruk. Çünkü yakında çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı uzaklara uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz. Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Kartınız Kaynak.. Parasal açıdan zorlu günler geçirmenize rağmen dış görünüşünüzde güçlü bir bağlantınız var. Her ne kadar dik durursanız o kadar sosyal çevreniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bugün sizi bağlayan, sınırlayan ve hareket alanınızı kısıtlayan kişilerden uzak durun. Kurallardan değil de bunların aslında nasıl esneyebileceğinden bahseden insanlar size daha iyi gelecek ve canlanmanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Gündeminiz fazlasıyla yoğun. İşlerinizi daha iyi planlamalı, gereken çabayı göstermelisiniz. İş hayatında ilerleme ve isteklerinizi elde etme yönünde kararlı olacaksınız. Sorumlulukların arttığı bu dönem yeni görevler de gündeme gelebilir. Akılcı adımlarınız sayesinde amaçlarınızı yeniden ele alarak istediğiniz yönde ilerleme şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bu aralar desteğe ihtiyacınız var. İş arkadaşlarınızla bazı aksamaları paylaşmalı, ortak çözümler aramalısınız.. Güçlü bir görünümünüz var. Bunu bozacak davranışlardan kaçınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bugün ortak çalışmalarınızın kazançlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda bazı maddi sorunların gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Parasal açıdan rahat bir günde olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Sağlığınız konusunda çok dikkatli davranmalısınız ve ani hareketlerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed