Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bugün önemli bazı aydınlanmalar yaşayacağınız bir zaman dilimi olabilir. Hatta dinsel inanışlarınız ile ilgili bazı sorgulamalar dahi yapabilir, şimdiye kadar yaptığınız yanlışları veya doğru bildiğiniz yanlışları daha net görebilirsiniz. Ayrıca eğitim projeleriniz ve yurtdışı bağlantılı işlerinizde olaylar hiç umulmadık bir şekilde değişebilir. Konular sizin düşündüğünüzün tam tersine geliştiği zaman sakinlikle hareket etmeli ve sizi beklemediğiniz sonuca götürünceye kadar sabırla gidişatın seyrini izlemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bugün duyarlılığınız özgürlük isteğinizle çelişse de, bu karşı cinse çok çekici görünmenize yol açabilir. Kişisel görüşlerinizde ve hatta dış görüntünüzde değişim arzusu yaşayabileceğiniz bu durumun sebebi burcunuzdaki Ay dan kaynaklanabilir. Aktif bir hayal gücüne sahip olabilirsiniz. İkili ilişkileriniz konusunda oldukça hassas ve duyarlısınız. Objektif olmakta güçlük çekebileceğiniz bir gündesiniz. Bugün yaşadığınız yer, aileniz ve güvenliğiniz gibi konularla ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. Evinizle ilgili değişimler yapmak isteyebilir ve sevdiklerinizin isteklerine karşı duyarlı davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bir gün sıcak dediğinize diğer gün soğuk diyebiliyorsunuz. Çevrenizdekileri kırmamaya dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Bugün tartışmalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Sizden farklı düşünen ve üzerinizde etki bırakmaya çalışan kişilere benzer biçimde yanıt vermek yerine asaletinizi koruyun. Belki de gülüp geçmek en güzel tepki olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Kendinizi düşünceleriniz yolu ile ifade ettiğiniz, zekanızla dikkat çektiğiniz konular içindesiniz. Pek çok alanda başkalarını ikna edebileceğiniz konuşmalar, anlaşmalar dikkat çekebilir. Yakın çevrede yaşanan ziyaretler güne hareket katacak. Kardeşlerle ilgili bir konu aniden öne çıkmakta. Sürpriz gelişmeler sizi yakından etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Sizden süratli bir tempo bekleniyor. Bu enerjiyi kendinizde bulacaksınız.. Özel yaşamınız nedeniyle işlerinizi ihmal etmek durumunda kalmanızı, çevrenizdekiler anlayışla karşılayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Yapmış olduğunuz yatırımlarda daha akıllıca davranmanız gerekiyor. Bir verim alamamanızın nedeni bu. Herhangi bir borç içine girmemeye dikkat etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Şubat 2018)
Yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgileneceğinize biraz da kendinizinkiyle ilgilenseniz daha mutlu bir hayat sürersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed