Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Kariyerinizde rakiplerinizi geride bırakma zamanı. Onların bazı tehlikeli girişimleri sizin daha fazla gayret harcamanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Çok merak ettiğiniz bir konu bugün aydınlığa kavuşabilir. Öğrendiğiniz şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Siz yine her zamanki gibi hayal kırıklığınızı fazla uzatmadan günlük yaşamınıza dalıp gideceksiniz. Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Kendinizi yoğun bir haberleşme trafiği içinde bulabilir, çevrenizdekilerin işini kolaylaştıracak bir enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Gün başlangıcında ufak tartışmalaryapabilirsiniz. Ancak gün ortasınadoğru keyfiniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Bugünü sıradan bir şekilde planlamaya kalkarsanız işler beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. Ani bir yolculuk ve sevdiklerinize yapacağınız bir ziyaret, gününüzü renklendirebilir. Bazı kişilerden sürpriz haberler alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Maddi konularınız önceliğini koruyor. Yaratıcı konular ya da sezgileriniz üzerinden yeni gelirler elde edebilirsiniz. Kaynak arayışınızı hızlandırmak, bütçenizi sağlam biçimde değerlendirmek amacınız olacak. Gün ortasından sonra yakın çevrede olup biten gelişmelere yöneleceksiniz. Eğitim hayatınızı içine alan kısa yolculuklar hızlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıplar gibi görmenize yol açabiliyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Sevgilinizle olası iletişim problemleri yaşamamak için sözlerinize dikkat etmeye özen gösterin. Gün içerisinde ilişkinizle ilgili anlayışınızı değiştirecek olaylar yaşayabilir ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bugün iş yerinde sakin olmaya çalışın. Kırılganlığınızı da kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Maddi konularda kendinizi son derece rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve çeşitli girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu girişimlerinizde risk almaya yatkın olacaksınız ve çalışmalarınızın sonuçları sizin için başarılı olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2017)
Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Dinlenip rahatlamaya fırsat bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed