Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Başladığınız konuları sonlandırana kadar durmamalısınız. Tecrübeleriniz karşılaşacağınız çelişkili durumların üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Eleştirilmek istemiyorsanız ortaya koyduğunuz olumlu konulara odaklanın. En ikna edici tavsiye, düşünce veya önerilerinize rağmen, bazen insanları kendilerinden korumak zordur. Bırakın herkes nasıl davranmak istiyorsa öyle davransın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Bugün pek çok bakımdan olumlu bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı yapıcı hareketler sergileyeceksiniz ve onlara duygularınızı açma fırsatı bulacaksınız. Yakınlarınızdan hoş haberler alacaksınız. Bazı birikmiş işlerinizi tamamlama fırsatı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Duyularınız oldukça hassas. Duyduğunuz veya gördüğünüz bir olay size beraberinde başarı da getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Tutulmayla beraber seyahat, sınav, eğitim ve felsefi konular tetiklenecek. Özellikle bilgi ve tecrübenizi artıracak kişiler inanç ve fikrinizi sorgulama şansı verebilir size. Bir nevi sınav ve bakış açısı değişimi yaşanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Daha gerçekçi adımlar atmakta kararlısınız. Özellikle maddi açıdan yeni olanaklar yaratmak, toprağa ait konulara kafa yormak gerekebilir. Belki taşınma ya da yerleşimle ilgili konularda pratik olmanız gerekecek. Öne çıkabilecek imkanları değerlendirmek için fırsatlar bulacaksınız. Hafta sonunda sizi mutlu eden arkadaşlıklar ve sosyal ilişkiler yoğunlaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
İş yaşamınızda olumlu kararlar alabileceğiniz ve bunları istikrarlı olarak uygulayabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınızda daha çok yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Maddi konularda bazı yeni konular gündeme gelecektir. Ancak bu sorunları çözmeye yönelik iletişimlerinizde artış olacaktır. Bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2020)
Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. Dinlenip rahatlamaya fırsat bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144611 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed