Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Gergin ve sinirlisiniz ama neden? Fakat genel anlamda parasal sorunlardan kaynaklanmadığını söyleyebilirim. Çevrenizde bazı kimseler çıkarları doğrultusunda çabalıyor olabilirler elbette ki bu sizi fazlasıyla rahatsız edecektir. Çünkü adalet anlayışınız ve duygularınız sizi sıkıştıracaktır. Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz, anladık. Ama yanlış kararlar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Hareketli, yoğun ama aynı zamanda da yorucu bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerde yaşadığınız bazı gerginlikler geri adım atmanıza neden olacak. Yine de bugün meydana gelen gelişmeler sizi memnun edecek. Kendinizi iyi ve moral açıdan yüksek hissedeceksiniz. Elinize toplu para geçecek. Harcamalarınızı kontrollü yapın yoksa ekonomik sıkıntı yaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
İş hayatınızda bazı yeni gelişmeler olacak. İşiniz sizden başka birine devredilebilir ve bu durum oldukça canınızı sıkabilir. Suskun kalmayı deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Bugün midenizi yoracak yiyecekler tüketmemeye çalışın. Bolca yemeye sebep olacak güzellikte fazla yiyeceğin olduğu bir ortamda kalabilirsiniz. Bir davete katılacaksanız abartılı bir iştah sorunu yaşamamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Ortaklaşa konularda daha fazla katılım söz konusu. Başkalarıyla fikir alışverişi içinde olmanız ortak eylemlerin hızlı ilerleyeceğini gösteriyor. İyimserliğinizi artıran arkadaşlıklar da mutlu edici yönde. İçinde bulunduğunuz gruplar size yeni dostluklar kazandırabilir. Yine bu günlerde iş hayatını ilgilendiren takım çalışmalar yoğun geçecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Bugün olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz koşullara göre yönlendirebiliyorsunuz. Bazı sorunlarınızdan kurtulmak için bugün bazı imkanlar elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Geleceğe yönelik düşüncelerinizi belli bir süre için erteleme yolunda aldığınız uyarılar, bu süreyi zarar verici ölçüde uzatabilir. Bugünlerde sizi düşündüren bazı harcamaların kaçınılmaz olduğunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2019)
Eleştirilere karşı daha esnek olmanızda fayda var. Aşırı duygusal reaksiyonlar yanlış anlamalara yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed