Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İlişkinizle ilgili geleceğe yönelik konularda asla önemli şeyleri saklamayın ya da bu anlamda sakladığınız veya gizlediğiniz konular varsa açığa çıkabilir dikkatli olun. Siz karşı tarafa ne kadar net olabilirseniz aynı şey de onun için de geçerli olur. İlişkilerdeki samimiyetsizlik derin yaralar bırakırken, geleceğe karşı yapılan en büyük hataların da başlangıcı olur. Bu nedenle sevgi, fedakârlık ve emek ister sözünden yola çıkarak en değerli duygumuzu bu yönde kullanmamalı, sevgiyi yüceltmeli ve yükseltmeliyiz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Aceleci bir kişiliğiniz var. İşlerinizi bitirmek için aşırı çaba harcıyorsunuz. Etrafınızdaki insanlarında sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Sizin gibi olmayanlara katlanamıyorsunuz. Bugün yakınlarınızla bu konuda bazı sürtüşmeler yaşayacak, verdiğiniz bir randevuya gitmeyeceksiniz. Duygusal yönden çekiciliğinizin farkındasınız ve asla flört sıkıntısı çekmiyorsunuz ama biraz da kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Venüs'ün etkisi altındasınız. Nazik ve uyumlu tavrınızla bütün dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Islak kalmamaya dikkat edin. Yumurtalıklarınızla ilgili problem yaşayabilirsiniz. Çalışıp ürettiniz, ancak tutumlu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Yeni bir aşka yelken açmak gözünüzü bu kadar korkutmamalı. Kendi iç dünyanıza çekilip geride kalanlara bakmayın. İşinizle ilgili planlar yapmak istiyorsunuz. Gerçekleştirmek istediklerinizde başarı sizi bekliyor. Bu biraz zaman alabilir. Yaptığınız ek bir işten dolayı kazancınız artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Hayat daha pozitif ve yaratıcı gözlerle bakıyorsunuz. Kendi içinizden geldiği gibi davranarak değişik uğraşlara vakit ayıracaksınız. Bir tatil planı yaparak sevdiklerinizle olan paylaşımlarınıza öncelik verebilirsiniz. Bu sayede kendinizi toparlamanız kolaylaşacaktır. Değişik etkinlikler ve sosyal hayatta yaşanacak yenilenmeler size moral kaynağı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İşlerinizdeki durgunluk kendi kendine yok olacağa benzemiyor. Biraz harekete geçmeli, işleri kovalamalısınız. Üzerinize bir rehavet çökmüş görünüyor. Ama silkinip kendinize geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İş yaşamınızdaki sezgileriniz çok güçlenecek ve doğru zamanda doğru işler yapacaksınız. İşinizde, yeteneklerinizin gittikçe daha fazla ortaya çıkması, fark edilmesi ve sonuç yaratması muhtemel görünüyor. Para konularında yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Para durumunuzun gittikçe kötüleştiğinin siz de farkındasınız. Bazı şeyler sizin kontrolünüz dışında gelişiyor. Koşullara ayak uydurmalı, harcamaları biraz kısmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Çok titizlendiğiniz hassas bir konuda gevşekliğiniz söz konusu. Zaaflı davranıyorsunuz. Bunu biliyor, ama böyle durumlarda kendinize söz geçiremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed