Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Kendinizi sosyal ortamlarda daha rahat hissedebileceğiniz bir gün. Gelecekle ilgili hedeflerinizi iyi belirleyerek planlar yapma arzusu içinde olabilirsiniz. Bu planlarınızı grup çalışmalarında veya arkadaş ortamlarında uygulayabilirsiniz. İşinizle ilgili olarak kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Bu yolculuklar sizi biraz yorsa da bu esnada tanışacağınız insanlar size yeni ufuklar açabilir ve bilginizi artırma fırsatı bulabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Bugün umudunuzu arttıracak gelişmeler yaşanabilir. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir. Olumlu değişiklikler söz konusu olduğu için ayaklarınız yerden kesilebilir. Yaşamınızdaki köklü değişiklik sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uydurmanıza rağmen biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Kartınız Ölçülülük... Sizden daha yüksekte olan kişilerle anlaşmakta zorluk çekiyorsunuz. Oysa kıskanç biri de sayılmıyorsunuz. Bugün alınganlığınız oldukça üzerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Konuşmacı niteliğinde olacağınız bir durum da kalabilirsiniz. İnsanlar sizin fikirlerinizi merak edecekler. Sadece sizinkini beyan etmekle kalmayın. Herkesin fikrinin değerli olduğunu hissettirin insanlara. Objektif kalın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Sizi için iyimser ve canlı zamanlar başlıyor. Yabancılarla ilgili konuların hayatınıza kattığı çok şey var. Daha fazla sorumluluk ve disiplin eğitsel alanda kendini gösterecek. Yeni bilgiler ve entelektüel çalışmalar öne çıkarken, hayatınıza farklı deneyimler girebilir. Değişik ilişkiler ve ufuklarınızı genişleteceğiniz olanaklarla karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Aralık 2020)
İşteki sorunlarınızı eve, evdeki sorunlarınızı da işe taşımaya başladınız. Bu da hakkınızda bir çok dedikodunun üremesine neden oldu. Ağzınızı sıkı tutmalısınız. Zekanızı işinizle ilgili şeylere yönelttiğinizde ortaya güzel işler çıkarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Para durumunuzdaki gerileme çok canınızı sıkıyor. Geçmişte yaptığınız harcamaları düşünüp üzülüyorsunuz. Çok cazip bir daveti ekonomik nedenlerle reddedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Aralık 2020)
Bugünlerde en ufak problemlerde bile kendinizi kaptırmamaya, dışardan değerlendirmeye gayret göstermelisiniz. Kendinizi uzman gibi gördüğünüz problemlerle sık karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed