Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Planlarınıza uymayan ya da zaman ayırmakta zorlanacağınız şeyler için sözler verebilirsiniz. Sizi başarıya taşıyabilecek değişiklikler ya da teklifler söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Sonradan caydığınız bir şey, önümüzdeki günler içinde bir kıymet olarak karşınıza çıkacak. Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha huzurlu bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Aşk hayatınızı şu sıralar rafa kaldırdınız ve işinizle ilgileniyorsunuz. Gelecek planları sizin için çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Çalışma azminizi ve motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bir gündesiniz. Bunun aksi için üzerinize gelenler olsa da izin vermeyin. İnat eden bir tavır takınmayın, kararlı duruş engellemeye çalışanların inancını düşürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Maddi kaynaklarınız ve işe dair konular öne çıkıyor. Duygusal açıdan işinizle ilgili beklentileriniz değişebilir. Yeni bir yapılanma içine girmek isteyebilirsiniz. Ancak kararlarınızı hayata geçirme noktasında daha sabırlı olmanız gerekecek. Kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için çeşitli kurslara ya da seminerlere katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Bugünlerde mesleki becerinizi arttıracak çalışmalar içine girebilirsiniz. Biraz daha parasal birikime ihtiyacınız var. Düşündüğünüz değişiklikler biraz masraflı görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Eylül 2020)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Maddi konulardaki ortaklıkların da gündeme gelebileceği bu devrede hesaplarınızı dengelemekte güçlük çekebilirsiniz. Bugün yatırımlarınızı yönlendirme konusunda ani kararlar almaya meyillisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Eylül 2020)
Size antipatisi olan bir takım insanlar var. Bu kişiler sizin çok konuştuğunuzu ve baş ağrıttığınızı düşünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed