Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
akın çevrenizle olan iletişimlerinizde bugün sabırsız bir tutum sergileyebilir ve ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde ise uzun süredir kendinize bile söylemekten çekindiğiniz bazı sırlar açığa çıkabilir ve bundan dolayı zor durumda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Bazen anlaşılmaz şekilde kendinizle yabancılaşıyorsunuz. Bu da bir çok konuda çok ısrarcı davranmanıza ve bu yüzden de problem olmanıza yol açabiliyor.Sadakatsizlik sizi çok etkiliyor, sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret çok anlamlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Bugünlerde evinizle daha ilgilisiniz. Dostlarınızı evinize çağırmak ve marifetlerinizi göstermek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Yakın arkadaş grubunuzun iyiliği adına verdiğiniz mücadelenin hem size hem de onlara fayda sağlayacağı bir günde bulunuyorsunuz. Çok üzerinde düşünmediğiniz ve belirsiz diye dikkate almadığınız para, göz göre göre geliyor. Çok çalışıp yorulmanıza değecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Yükünüzün azalmasını istemekte haklısınız ama bu sorunu doğru kişilerle konuşmanız gerekiyor. İstikrarlı ve düzgün ilişkileriniz, çok haklı taleplerinizin karşılıksız kalmayacağının teminatı gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Paranızın idaresinde tek başınıza değilsiniz. Bu, sıkıntılı bir durum gibi görünmüyor. Cesaretinizi arttırabilecek bazı kararlar, projelerinize yeni bir ivme kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Haziran 2019)
Abur cubur yemekten ve uykusuzluktan kaçınmalısınız. Son günlerde alışkanlık haline getirdiğiniz bu tercihler, size yorgunluğunuzu daha da hissettiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed