Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Bugün yakın çevrenizin kendinize çok da uyumayan tavsiyeleri arasında kalabilir onları kırmamak adına hiçbir şey söylemek istemeyebilirsiniz. Bu konuda bazı yanılgılar ve haksızlıklar ilişkilerde yıpratıcı bir rol oynayabilir. Gayet kibar bir dille onların fikirlerini uygulayamayacağınızı ve yaşamınıza uygun olmadığını söyleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2018)
Sizin için bir çok açıdan dengeli bir gün olacaktır. İletişimlerinizde bir artış olabilir ve karşınıza çıkan fırsatları olumlu olarak değerlendirebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminiz var ve bugün değişik ortamlara girebilir günübirlik geziler yapabilirsiniz. Bugün dinlenme ve rahatlama ihtiyacınız ön plana olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Kartınız Koruma... Kendinizi herkesten her şeyden saklamaya başladınız. Tenkit edilme korkunuz oldukça yoğun. Eleştirilmek o kadarda kötü değil bu kadar kaçmasanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Tutulma ile birlikte iletişim, eğitim, yakın akraba ve seyahat konuları tetiklenecek. Hakkınız olduğunu düşündüğünüz bir şey için karşınızdakiler öyle düşünmeyebilirler. Sizin olanı almak bazı şeyleri yıkmak anlamına gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Sizi motive eden şartlar içindesiniz. Kişisel konularınız ve para durumunuz hakkında yeni girişimler yapmak, yeni kazanç yolları aramak bir zorunluluk olabilir. Zira beklediğiniz paralarda bazı sıkıntılar baş gösterecek. Çalışma kapasitenize güvenerek şartları zorlamanız mümkün. Ancak harcamalarınızı kontrol etmeli, gereksiz hareketler yapmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2018)
İş ilişkilerinde kazanmaya çalıştığınız insanlar, temponuza ayak uydurmakta zorlanabilirler. Önümüzdeki günlerde iş konulu yeni yolculuklar söz konusu, hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2018)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2018)
Yatırımlarda olumlu bir ses çıkmaması moralinizi bozmasın. Şansınız son derece açık ve gitgide daha da açılıyor. Yalnız gün içinde yeni yatırımlara girmeyin. Önce sonuç beklemeyi tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2018)
Şu sıralar yaşadığınız sorunla sizi çok etkiledi gibi. Bugün yakınlarınızın yapacakları uyarıları dikkate almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed