Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Bugün yapacağınız ufak tefek yolculuklar sayesinde zevkli anlar yaşayabilir yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Bu keşifleriniz size tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak ve huzur verecektir.Aile çevrenizdekilerin bazı problemleri nedeniyle biraz başınız ağrıyabilir. Eğer olayların daha da büyümesini istemiyorsanız çekimser kalıp konuların fazla içine girmemelisiniz. Ne de olsa sorunların asıl kaynağı olan kişi siz değilsiniz. Sadece dinleyici konumunda olmanız yeterli olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Bağımsız bir iş çevirme isteğiniz dikkat edin. Projesi çok, parası yok bir sürü girişimci sizin gibiler için piyasa araştırması yapıyor.<br>Kinciliğinizle ünlüsünüz, fakat sanki bu ününüzü korumak için kindar davranıyorsunuz. Bazı insanlarla adettendir diye görüşmüyorsunuz sanki. Hala barındırdığınız bir kızgınlığınız yok, itiraf edin. Şimdi bir kalem kağıt alın ve üşenmeden hesaplayın ; sizi küstüren nedenlerle bütün ilişkiler birbirine ambargo koysaydı, dünyada kaç insani ilişki kalırdı ? Gördüğünüz gibi kağıt önünüzde bomboş duruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık birisiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Bugün tanışacağınız birine âşık olabilirsiniz. Ancak onu daha yakından tanımanız sizin için yararlı olacaktır. İşinizle ilgili salmış olduğunuz tedbirler ve tecrübeniz sayesinde rakibinizin planlarını alt üst edebilirsiniz. Bugün mesleğinizde kendinizi amirlerinize kabul ettireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Düşüncelerinizi uygulamanız gereken yeni gelişmeler var. Sizi sorumlu kılan ailevi konular karşısında yapıcı olmanız gerekecek. Zira yakınlarla yaşanacak fikir ayrılıkları bazı engeller yaratabilir. Yerleşimi ilgilendiren sorunlar ve elinizdeki kaynaklar konusu ise ayrı bir problem. Gün içinde toprağa ait planlarınızı daha net görmeye başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Olumlu aldığınız bir gündesiniz. Zihinsel yönden aktif olmanız iş yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Bu arada ev ve iş yaşantınız arasındaki gerilimi yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Almanız gereken ödemeleri zamanında alamamanız yaptığınız planları bozabilir. Özel durumunuzu değiştirmeniz, genel koşulların belirlediği olanaklar içinde pek mümkün görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2018)
Bazı ilişkilerinizde yakınlığı abartıp sonradan sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed