Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Kalbinizde derin bir iz bırakan geçmişi artık güzellikleri ile anıyor olabilirsiniz. Bugün size geçmişi hatırlatan kişilerle önemli bir bağlantı oluşturabilir onlardan gelecek güzel haberlerle kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Haberleşme trafiğiniz bu anlamda sizi hem duygusallığa hem de güzel dostluklar kurmuş olmanın verdiği vicdani rahatlamaya götürebilir. Geçmişe dönüp baktığınızda sevgi ve dostluk anlamında ne kadar yol katettiğinizi görecek, kendinize olan öz saygı ve güveninizi tekrardan yenileyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Sanki içinizde sizi bastıran ikinci bir kişilik var gibi. Oldukça cesaretli biri olmanıza rağmen yapmak istediğiniz birçok şeyi yapamıyorsunuz. Vaktiyle göze alabildiğiniz şeylere bugünlerde cesaret gösteremiyorsunuz. İki arkadaşınızın bir iş girişimini yanlış bulacak, engellemeye çalışacaksınız. Aile içinde sizi çok mutlu eden biri var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Kartınız Kadın... Kötü veya iyi insanlarla hiç ayrım yapmadan dostluklar kuruyorsunuz. Birçok insanın güvenini kazanmış olacaksınız ki insanlar sizinle dertleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Ailede duygusal kriz ortamları için elverişli gelişmeler yaşanabilir bugün. En iyi savunma saldırıdır diye düşünenler de olabilir içinizde. Bu amacı fark etmeniz bile sizin tepkinizi değiştirmenize çok büyük katkı sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ocak 2018)
İş yaşantınızda aktif ve çalışkan tutumunuzla göz önünde olabileceğiniz bir gün. İş birlikleriniz konusunda esnek davranacağınız bugün, arkadaşlarınızın desteğini almak hoşunuza gidecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Almak istediklerinizi ertelemenizin gereği yok. Bütçeniz küçük harcamalar için uygun. Yeterince hesaplısınız, bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir yakınınızın para sıkıntısını çok önemsiyorsunuz, ama onu çözmek için hiçbir çaba göstermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ocak 2018)
Gün içinde iş yaşamında ortaya çıkan detay gerektiren çalışmalar sizi fazlasıyla yorabilir. Bu arada son zamanlarda ihmal ettiğiniz sağlık problemleri de depreşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed