Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Duygusal ilişkilerinizde yaramaz durumlar varsa onlardan kurtulabilir ve mutlu beraberlikler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde dargınlıklarla zaman kaybetmemeniz gerekiyor. Tatil yapmanız veya dalga geçerek dinlenmeye zaman ayırmanız gerekiyor. Çevre karışıklığının sizi etkilemesine izin verirseniz siz de onun bir prçası olursunuz. Özellikle, birlikte olduğunuz kimsenin bazı konulara olan yaklaşımları veya istekleri size itici gelebilir. Düne göre daha gerçekçi düşüncelerdesiniz fakat asabi gerilimleriniz daha bir iki gün sürebilir. Yapmanız gereken bir harcamaya gerek kalmadığını öğrenmeniz ve bir maddi yükten kurtulmanız olasıdır. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için bir dönüm noktasındasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Arkadaşlarınız söyleyip uyardıklarında bek umursamıyorsunuz, ama siz de her gün yeni bir huyunuzla tanışıyorsunuz. Bu kadar sıkılgan biri olduğunuzu hiç bilmiyordunuz. Belki bugün, belki yarın sevineceğiniz bir gelişme var. Haberli olmanıza rağmen karşılaştığınızda sizi biraz şaşkınlığa uğratacak. Çünkü olayın bu boyutta gelişebileceğine hiç ihtimal vermiyordunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
AŞK: Kafanıza taktığınız konularıbir kenara bırakarak bugün onamutlaka aşkınızı belli etmelisiniz.İmkansızı başarırsanız ondanvazgeçemeyeceksiniz. Aynıdünyadan olduğunu biliyorsunuz.İŞ: Yardımseverliğin bu kadarı dafazla. Zor kazandığınız parayı bu kadar kolayharcarsanız yarın endişeleriniz artacaktır.SAĞLIK: Gereksiz kaygılara kapılarak kazandığınızbir takım şeyleri kaybetme korkularına girerektelaşlanacaksınız. Kazandıklarınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
İşte yapmanız gereken bazı atılımlar veya sorumluluklarınız için bugün elinizi cebinize atmanız gerekecek. Ne çıkar bilinmez ama sonuçta gerekli olanı yaratacaksınız. Bu durum, isteyince neler yapabileceğiniz yönündeki hissiyatınızı destekleyecek. Gücünüzü ortaya çıkarın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Daha gerçekçi adımlar atmakta kararlısınız. Özellikle maddi açıdan yeni olanaklar yaratmak, toprağa ait konulara kafa yormak gerekebilir. Belki taşınma ya da yerleşimle ilgili konularda pratik olmanız gerekecek. Öne çıkabilecek imkanları değerlendirmek için fırsatlar bulacaksınız. Hafta sonunda sizi mutlu eden arkadaşlıklar ve sosyal ilişkiler yoğunlaşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Kendinizi başka sorumlulukların altındaki birtakım işlerin başında bulabilirsiniz. Çabuk ve girişken oluşunuz doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Paraya olan ihtiyacınız bugün tepe noktasına varacak. Borç isteyecek bir yer de bulamayabilirsiniz. Haftabaşındaki gereksiz harcamalarınızın cezasını çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Şubat 2021)
Bugün detaylara dikkat etmeli, daha önce başlattığınız işlerde yeni düzeltmeler yapmak için hazır olmalısınız. Bu arada kendinizle de daha fazla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed