Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Olmayan kaynaklar ya da şüpheli anlaşmalar üzerinden imzalar atabilir veya sözler verebilirsiniz, dikkat! İş ya da özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten kaçınamamanız bazı problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Saygı duyduğunuz bir kişiyle ilişkilerinizi düzenlemek istiyorsanız değişiklik yapılması şart! Aşk hayatınızda ya da sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Bugün kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledeceksiniz. Halledeceğiniz bu iş sayesinde kendinize ayıracak zaman bulabileceksiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza zaman ayırabilir ya da zihinsel faaliyetlerinize önem verebilirsiniz. Ailenizle birlikte bir yerlere yemeğe ya da davete gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Başarılarınızı herkes biliyor kendinizi çok yormanıza hiç gerek yok. Bugün gerçekten çok şanslısınız ve her şey sizin için çok iyi gidecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Günü içe kapalı ve hatta biraz keyifsiz geçirme riskiniz var. Tek başınıza kalmamaya gayret edin. Enerjik insanlarla dirsek temasında bulunun ki o halleri size de bulaşsın. Akşam saatleri parasal konuları konuşmak ve hesap yapmak için uygun değil. Asabi davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Artık bazı bitişler ve başlangıçlar süreci. Devam eden yerleşimle ilgili sorunlarınızı aşmaya başlıyorsunuz. Aynı zamanda toprağa ait yatırım planlarınızda ilerleme söz konusu Ev hayatında yaşanan keyifli zamanlardan yararlanmak, aile içi ilişkilerde mutlu olmanın tam zamanı. Ödemelerinizle ilgili konuları tekrardan ele almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Bugün bir hazırlık içindesiniz.Taşınma gibi görünüyor. Geçen günlerdeki yoğun temponuz sizi biraz hırpaladı, ama bu haftayı daha dingin geçirmenizi sağlıyor. İşyerinizde başlangıç tarihini unuttuğunuz bir kırgınlığın artık üzerine gitme düşüncenize kırgınlar dışında herkes taraftar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Parasal sorunlarınız bir süre daha devam edecek. Parasal konularda bir harcama planı yaptınız ve bugünlerde bu plana harfiyen uyuyorsunuz. Bu şekilde devam ederseniz yakında tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Temmuz 2018)
Bugün üzerinizdeki gerginliği sevdiklerinize yansıtmamaya , kızgınlığınızı insanlardan çıkarmamaya bakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed