Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Çevrenizdeki bir kişi veya bir işletme alışık olduğunuz hareket tarzının ya da kuralların dışına çıkabilir ve her zaman davrandığı şekilde davranmayarak sizi şaşırtabilir. Bazı özelliklerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmeniz bazı değişiklikler yapmanızı kolaylaştırabilir. Planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Sabırlı olun ve sizden beklenenleri yerine getirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Sağduyu sahibi birisi epey zamandır, sizinle çok alakalı görünüyor. Bu kişi için özel bir önem taşıyor gibisiniz. Bu ilgiden duyduğunuz rahatsızlığı, daha ince tepkilerle belli etmeniz, daha doğru olabilir. Aile ilişkilerinizde sizinle ilgili küçük, sevgi kaynaklı endişeler görülüyor. Günün ilerleyen saatleri içinde bir telefonunuz var, biraz canınız sıkılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Hırslı olmanız başarınıza engel olmayacaktır. Aksine gösterdiğiniz performans için takdir ediliyorsunuz. Hareketli ve çok yoğun bir güne hazırlı olmalısınız. Mutluluk kapıları yavaş yavaş aralanmaya başladı. Partnerinizin her konuda destekçiniz olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Bugün her ne iş yaparsanız yapın zihninizi biraz olsun özgür bırakın. Her zaman yaptığınız şeylere yeni bir bakış açısı getirmeye ihtiyacınız var. Olmazları bir kenara bırakıp “neden olmasın”la başlayan cümleleri keşfedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
İş ilişkileri ve getirdiği olanaklar size cesaret veriyor. Kariyerde daha profesyonel planlar yapılabilir. Başkalarının tecrübelerinden yararlanmak ve ortak hareket etmek üzere harekete geçirici şartları kullanmalısınız. Daha ziyade büyük örgütlenmeler ve yararlı olacağınız çalışmalara odaklı bir dönem olacak. Geleceğe yönelik planların aniden yön değiştirmesi ile huzursuzluk duyulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
İşle ilgili sohbetlerinizde çevrenizdeki bazı özellikler övgüyle söz edilmeyi hak ediyor. Bu konudaki suskunluklar, böyle bekleyişler olmadığını göstermiyor. Sınırları zorlayan çabalarınız, size her an yeni kapılar açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Özel hayatınızın dış etkenlerden ne kadar etkilenebileceğini artık kabul edin. Yanlış değerlendirmeler içine girdiniz. Daha doyumlu olmalı, aşkı düşsel beklentilerle yargılamamalısınız. Bugün çalışmaya istekli değilsiniz, fazla çalışmak için kendinizi zorlamayın. Bırakın işler yarına sarksın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Önümüzdeki günlerde karşılaşabileceğiniz fırsatlar, sizden kararlı yaklaşımlar bekleyecek. Borç ve alacak trafiğiniz biraz yoğun. İş yaşamınızdaki belirsizlikler maddi durumunuza daha da yansıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Temmuz 2021)
Sizin için son derece önemli olan bir mesele, aynı hassasiyeti göstermesi gereken başkaları tarafından sürüncemede bırakılıyor. İnisiyatifi tümüyle almazsanızkaybeden sadece siz olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed