Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Bam telinize basmak isteyen kişilere yolu açmamalısınız. Çıtayı yükseltmenin veya rekabeti arttırmanın günü olmayabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Dostlarınız üzerinde bıraktığınız iyi düşünceler, uzak bir yerlerde çok sıkça anılmanıza neden oluyor. Yakında biraz tereddütlü bir sevinç yaşayabilirsiniz. Zamansız geldiğini düşüneceğiniz bu sevinç, sizde genel bir rahatlama yaratacak. Son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstermek üzeresiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranmaya yöneliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Gözünüzde büyüttüğünüz işleriniz elinizde sürünüyor. Karamsarlığınızla herkesi üzüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Spekülatif olan şeylerin içinde yer almayın. Sözler siz farkında olmadan bambaşka taraflara çekilebilir. Bekârlar, sözleriyle aklınızı başınızdan alacak biri hayatınıza dahil olabilir. Sözlerin büyüsü gözünüzü sakın boyamasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Sizin için oldukça fazla konuda eyleme geçeceğiniz konu var. Düşüncelerinizi ve duygularınızı her açıdan ortaya koyabilir, özellikle yaratıcı alanda hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yakınlar ve komşularla olan diyaloglarınız ise gergin görünüyor. Zihinsel çalışmalar ve eğitimli ilgili çalışmalarda ise yeni olana ilginiz artmakta. Kendinizi düşünceleriniz yolu ile yeniliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2021)
İş hayatınızda son derece yoğun bir döneme giriyorsunuz. Bugünlerde üzerinizde rehavet var. Bu yoğun günleri başarıyla atlatabilmek için kendinize gelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2021)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz. Yeni yılı daha şimdiden taksitlerle doldurmaya çalışmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2021)
Çevrenizdekiler size yeterince anlayışlı davranıyor. Daha fazlasını isterseniz bulamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed