Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün aşk hayatınızla ilgili konular size endişe verecek seviyelere kadar çıkabilir. Sevdiğiniz kişinin bazı konularda çekimser kalması kafanızdan karışıklığa sebebiyet verebilir. Bu konuda emin olmadığınız durumlarda hem kendinizi hem de karşınızdaki insanı yıpratma yoluna gitmemelisiniz. Bugün yapacağınız en iyi şey sevdiğiniz kişiyle sorunlarınızı açık bir şekilde konuşmak olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün, yarın bazı plan değişiklikleri yapabilirsiniz. Koşulların umulmadık biçimde değişim göstermesi, buna neden olacak. Koşullara anında uyum gösterme yönünde pek yetenekli görünmüyorsunuz, ama bu kez bu konuda eli çabuk davranacaksınız. Aileden birinin sorumluluk aldığı bir işte, ona yardımcı olma niyetiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Aile bireylerinizin gidişatları sizi korkutuyor. İş yerinizde problem yok ancak maddi sıkıntı içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün ön planda olmaktan ve inisiyatif almaktan çekinmeyin. Yeri geldiğinde son sözü söyleyen ve belki de diğerleri adına da karar veren bir tavrınızın olması herkesin hayrına olabilir. Kararsızlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Son dönemde ortaya koyduğunuz çabalar göze çarpmakta. Birtakım testlere rağmen iş hayatında ve mesleğinizle ilgili konularda öne çıkabileceksiniz. Ãœzerinde durduğunuz konuları sağlamlaştırmak konusunda ise çok kararlısınız. Ãœstlerin ilgisini çekebileceğiniz şartlar başarınızı destekler yönde gelişecektir. Sorumluluk almaktan kaçmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2018)
Sizi mesleki bilgi ya da başka iş erdemleriyle ilgili olarak yarışa kışkırtan bir iki kişiden hoşlanmıyorsunuz. Bu barışçı kararlılığınız yakında onları dize getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2018)
Yakında para durumlarınızda gözle görülür düzelmeler söz konusu.Bazı ödemeleri ileri tarihlere erteletme niyetiniz, pek olumlu karşılanmayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün bir yakınınızın art niyetli davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed