Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Sağlığınıza dikkat ederken bağışıklık sisteminizi güçlendiren besinler tüketmeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde yanlış beslenme alışkanlığınız sizi rahatsız edebilir. Bugün enerjinizi daha çok kariyerinizdeki güç savaşlarına kanalize ederken en çok ihtiyacınız olan şey de stresten uzak olmanız olacak. Kişisel durumda gereken şartları oluşturmalı, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözünden hareketle kendinizi rahatlatacak aktiviteler bulmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Umudunuzu kestiğiniz bir konuda şans yüzünüze gülecek. Bugün bu konuyla ilgili bir haber alabilirsiniz. Harekete geçmekte kararsız kalabilirsiniz, oysa acele davranmanız gerekebilir. Bu defa destek talep etmeniz bir iki pürüzü kolayca halletmenizi sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Çok hareketlisiniz. Gün sonunda ayaklarınızın acıdığını hissedebilirsiniz. İşiniz sizi her yere sürükleyebilir. Evli olan Kova'lar bugün eşlerinden yoğun ilgi görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Yeni şeyler öğrenmeye karşı açlığınız olabilir bugünlerde. Eğitimler, yeni kitaplar, rehberler, bilginizi ve tecrübenizi artırmaya yönelik olan her şey sizi çekiyor. Bu fırsatı kaçırmayın. İşe yarar şeyler oluyor çevrenizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Kendinize değişik faaliyetler yaratarak güne başlıyorsunuz. Yaratıcılığınızın günlük hayatınıza yansımaları sizi mutlu etmeye yetecek. Gevşeyebileceğiniz değişik eğlenceler, zihinsel olarak sizi harekete geçiren sosyal paylaşımlar dikkat çekebilir. Aşk ilişkilerinde de heyecan ve heves içindesiniz. Duygularınızı paylaşacağınız gelişmeler hoş sonuçlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Sizin ilkelerinizle bağdaşmayacak bir durumda kalabileceğiniz bir gündesiniz. Ufak tefek sorunlar ve tatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş konusunda enerjinizi doğru yönlendiremeye bilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle zaman kaybetme riskiniz var. İş ortamında bir kişiyle bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Karşınıza yeni bir fırsatın çıkabileceği bir gündesiniz ancak bunu değerlendirmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmaktan çok elinizdeki işleri tamamlamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Önemli ve değişik bir dönem geçiriyorsunuz. İş yaşamında beklemediğiniz olayların patlak vermesi, sizi karar almaya zorlayabilir. Alışveriş yaparken daha akıllıca ve işinize yarayacak şeyler almalısınız. Kuşku ve endişe dolu duygu ve düşünceler, siz de psikolojik bazı problemlere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Birikiminizin daha gerçekçi alanlarda olmasını istiyorsunuz. Yakında bu düşüncede bir fikir vereniniz de olabilir, ilgileneceksiniz. Paranızı mülke yatırmanızla ilgili aldığınız kararları erteleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2018)
Birçok konuda pek fazla düşünmeden kararlar almaya kalkıyorsunuz. Sonra bu ani kararlarınızın neden olduğu sorunları yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed