Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Uzun zamandır askıda kalmış anlaşmalar veya yeni kontratlar söz konusu olabilir. Mevcut durumunuzu korumak ve fiziksel, maddi ya da duygusal açıdan güvencede olduğunuzu garantilemek durumundasınız. Aşk hayatınızda ön planda.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Tutarlı bulduğunuz ilişkilerde girişken kişiliklerin olumlu anlamda yönlendirmeleri olabilir. Bu konuda istekli görüneceğiniz etkilenmeler söz konusu. Kendinizi özellikle sakındığınız bir oluşum, bu günlerde ısrarcılığını arttırabilir. Bununla ilgili fikir alışverişlerinden yararlar görebilirsiniz. Sevecen yaklaşımlarınız, önümüzdeki günlerde yeni dostluklar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Duygusal açıdan karmaşa içerisindesiniz. Bu da sizi yoruyor ve diğer herşeye olan ilginizi azaltıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Evdeki bir tadilat sorunu bugün sizi biraz uğraştırabilir. Bir aksaklık varsa ertelemeden gidermek, eve ait sorumluluklarınızı yerine getirmek hayatınızı kolaylaştırabilir. Evde ayaklarımı uzatıp yatayım diyemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Bugün hareketli tempo devam ediyor. Kendinizi gösterebileceğiniz imkanlar bulacaksınız. Yeni bir gruplaşma ve sosyal açıdan canlılık getiren çalışmalar dikkat çekecek. Yaratıcı yanlarınız ve entelektüel donanımınızla verimli sonuçlar alınabilir. Yeni arkadaşlıklar, farklı çevreler içinde kendinize yer bulabilirsiniz. Geleceğe dönük umutlarınız ise size iyimserlik taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Zekânız ve yaratıcılığınızla meslek yaşantınızda zirveye çıkmanız hiç de zor değil. Birçok işi, bir arada yapabilme yeteneğiniz size önemli kazançlar sağlayabilir. Ãœstleriniz tarafından olumlandığınızı bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Uzun süredir yaşadığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeye çok elverişli görünüyor. Çok acil almanız gereken kararlarınızı bir süre ertelemeniz sizin için iyi olacak. İş yerindeki çalışmalarınız kararlı bir biçimde sürüyor. Bazı endişeler duyabilir veya duygularınız harekete geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Para konusunda daha inisiyatifli bir görünüm yararlı olacaktır. Paranızın kontrolü tümüyle sizin elinizde değil gibi . Ama bu para ilişkisinde çıkarlarınız gözetiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Ocak 2021)
Yoğun iş temponuzu yavaşlatın. Hayatınızı sevdiğinizin insanların istekleri üzerine kurmayın. Kendinizi ve sağlığınızı düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed