Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Fonksiyonel olmayan işler veya anlaşmalar sorun yaratabilir. Bazı cümleleriniz ilerleme fırsatlarınızı boşa harcamanıza neden olabilir. Sakinliğinizi korumalı ve tüm parçalar yerine oturmadan planlarınızdan bahsetmekten vazgeçmelisiniz. Duygusal bir gelişme ya da durum bir ilişkinizin hızını kesebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabilirsiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Duygularınız düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Kartınız Zenginlik... Kalbiniz oldukça iyi. Bol gönüllü oluşunuz biliniyor. Herkese yardım etmeye çalışmaktan vazgeçmenizde fayda var. Bazen kendinize bile yetişemiyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Mutlu olacağınız bir gün. Sizi bulunduğunuz bu güzel seviyeden aşağıya çekmeye çalışanlar, gereksiz polemiklere sürükleyenler olabilir. Eğer laf atılmışsa kendinizi savunacaksınız. Ama unutmayın ki bunun ne şekilde olacağı, gününüzün ne kadar keyifli olacağıyla bağlantılı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Kariyer ve işe dair konularda yeni planlar gündeme gelebilir. Bazı değişimler bu noktada size yeni kapılar açacak. Ancak bu fırsatları değerlendirebilmek için ek sorumluluklar almanız ve rakiplerinizle mücadele etmeniz gerekebilir. Öte yandan yoğun iş temposunun yanı sıra anneye dair meselelerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Şubat 2021)
İşlerin yoğunluğu azalacak. Haftanın ortalarında daha düşük bir ritme girebilirsiniz. Görüştüğünüz bazı kişilerin üzerlerinde beklediğiniz etkiyi fazlasıyla gösterdiğinizi bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Beklemediğiniz bazı harcamalar sizi mali açıdan zor durumda bırakabilir. Bu yüzden hazırlıklı olmalı ve kendinize parasal kaynak ayırmalısınız. Bugün yatırımlarınız konusunda bazı olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Şubat 2021)
Sağlığınızla ilgili şikayetleriniz varsa daha önlemci olmalısınız. Kendinize daha fazla vakit ayırmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed