Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Bazı iş birlikleriniz, ortak kaynak kullanımı gerektiren işler ya da ilişkiler Mayıs ortalarına kadar istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir. Bu durumun geçici olduğunu hatırlamalı, daha esnek ve sabırlı olmaya gayret etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Bugün kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledeceksiniz. Halledeceğiniz bu iş sayesinde kendinize ayıracak zaman bulabileceksiniz. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınıza zaman ayırabilir ya da zihinsel faaliyetlerinize önem verebilirsiniz. Ailenizle birlikte bir yerlere yemeğe ya da davete gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Oldukça sabırlı olmanıza rağmen, bugün sabırsız bir gününüzdesiniz. Yakın çevrenizin etkisinden kurtulamıyor ve onların her söylediğini bir an önce uygulamak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Kendinizi bir an önce toplayıp yenibaşlangıçlar yapabileceğinizi göreceksiniz.Gerek duygusal hayatta gereksemaddi konularda arzuladığınızdanda iyi neticeler almanız mümkün. Mesleğinizleilgili sıkıntılı günler artık geride kaldı. Uzun zamandırbeklediğiniz parayı yakında alacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Kendinizi iyi planlamalı, süregelen konuları hızlı bir şekilde ele almalısınız. Sözlerinizle etkin olabileceğiniz yeni çalışmalar, zihinsel aktiviteler oldukça canlı geçebilir. Ancak düşüncelerinizde fazla iddiacı olmaktan kaçınmalısınız. Çok şey öğrenebileceğiniz fırsatlar uzun vadeli düşünülmenizde yarar var. Kısa yolculuklarda yaşanacak bazı sorunlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Kararsızlıkların ya da umursamazlıkların yolunuza çıkmasına izin vermiyorsunuz. Bir süre kolektif tutumlardan kaçınıp bireysel davranmanız yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, tümüyle işin türüne bağlı olduğunu düşünüyorsunuz. Bu nedenle para sıkıntınızda kendinizi aklıyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındıracağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ağustos 2018)
Üzerinize vazife olmayan olaylara müdahale etmeniz zaman zaman başınıza işler açıyor. Biraz da kenarda durmayı öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed