Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Hayatın her bir evresi yeni dersler içerir. Yaşadığınız sürece her zaman öğrenecek yeni şeyler vardır. Bugün çevrene karşı daha anlayışlı ve nazik olman yeni insanlar kazanman anlamına gelecek. Geleceğe yönelik yanında hep olacak insanlar olabilirler.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Hayalperest kişiliğinizden artık kurtulup gerçek dünyaya geri dönmelisiniz. Bu sıralar işlerinizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve sürekli hayaller kuruyorsunuz. Arkadaşlarınız sizi sürekli uyarıyor ama siz onlara aldırmıyorsunuz. Kendinizi toparlamalısınız yoksa ileride çok sıkıntılar çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
AŞK: Partnerinizleuyumunuz iyi ancak aranızabaşka birilerini alıpkıskandırmayı denerseniz obundan hoşlanmaz. Küçükoyunlara yatkınsınız.PARA: Üstlerinizin sizesağladığı ayrıcalıklar sizi işinizde üstüntutuyor. Risk almaktan kaçmayın.SAĞLIK: Ihlamur tüketmelisiniz zira bugünbünyeniz mikroplara karşı çok hassas.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Gezip tozmak, sosyalleşmek, sorumluluklarla değil de rahatlık veren şeylerle uğraşmak isteğiniz ön planda olacak. Adrenalin içeren hobiler ve sportif faaliyetler, el becerisi gerektirecek uğraşlar açısından da keyifli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Bugün çok farklı öncelikleriniz var. İş ortamında sizi bağlayan konular ve sorumluluklar söz konusu. Ancak gündemini koruyan yurt dışı ilişkilerinizde özenli olun. Uzun soluklu hedeflerinizi hızlandırmak, işbirliği gerektiren diyaloglara önem vermek gerekecek. İlişkilerden uzaklaştığınız bu süreçte hiç olmadığınız kadar kadar içe dönebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Kuyumu kazıyor, diye düşündüğünüz kişi yavaş, yavaş sonuca yaklaşıyor. Bunun farkındasınız. Kuyuya düşmenizi engelleyemeseniz de, kuyudan hemen çıkabilmenin koşullarını hazırlayabilirsiniz. Bu sizin çok elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Günlerdir çektiğiniz parasal sıkıntılar yakında bitecek gibi gözüküyor. Siz yinede tedbirli olmaya çalışın. Biraz para biriktirmekten zarar gelmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Aralık 2017)
Sabah saatleri işinizle ilgili yaşayabileceğiniz baz sıkıntılardan akşam üzeri saatleri kurtulmayı başaracaksınız. Günün ikinci yarısı alacağınız kararlar son derece verimli olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed