Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Gün, kararlı davranma günüdür. çekinmeden riske girebilir ve istediğinizi başarabilirsiniz. Size olanaksız gibi görünen şeyler için bile bir teşebbüs etmenizden zarar gelmez. En umulmadık şeylerin olması bile imkan dahilindedir. Sizi durduracak olan tek şey, gereken adımları atmakta tereddüt etmeniz ve kendinize güvenememenizdir. Durumu aklı başında dostlarınızla görüşürseniz onlar size gereken cesareti verebilirler. Ailenizle ilgili konulardaysa bazı pürüzler olabilir. Özellikle ailenizin sizden olan bazı istekleri canınızı sıkabilir. İşinize gelmeyen şeyleri reddetmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Önümüzdeki günlerde hasret gidereceksiniz. Uzak bir ülkede yaşayan yakınınız birkaç gün içinde gelmeyi düşünüyor. Kenara koyduğunuz bazı problemleri yeniden ele aldınız. Hata yaptığınızı çok geç olmadan anladınız. Çok yakın olduğunuz bir arkadaşınızla yaşadığınız uzun süreli kırgınlığı ortadan kaldırmak istiyorsunuz. Karşılıklı olarak böyle bir niyet içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
AŞK: Aşk yaşamınıza farklıpencereden bakıyor gibisiniz. Budurum hiçbir zaman sizi başarıyasürükleyemez. Her söylenileninaksine giderseniz gönlünüzü hiçkimseye kaptıramazsınız.Negatif duygular yüklüsünüz.İŞ: Kendinizi özgür ilan ederek yapmakistediklerinizi uygulamaya koymak istiyorsunuz.Oysa diğer iş arkadaşlarınız önünüze engelçıkarabilir. Mali destek de almıyorsunuz.SAĞLIK: Derinizdeki kuruluk için bol sıvı tüketin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Aşk ve özel ilişkiler konusunda şanslı olduğunuz, duygularınıza karşılık bulabileceğiniz bir gündesiniz. Bunu gerçekleştirmek adına romantik nitelikte görüşme ve konuşmalar planlayabilirsiniz. Keyifli bir gün sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Evde tamamlanması gereken konuları aşıyorsunuz. Eldeki maddi kaynaklar konusunda ise kafanız karışık. Son anda bu konudaki kararlarınızı yeniden düşünün. Gün ortasından sonra dışadönük hareket edebileceksiniz. Günlük hayatınıza renk katacak uğraşlarla ilgileneceksiniz. Kariyer hayatınızı ilgilendiren sorumlulukları farklı biçimde ele alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Sürpriz fırsatlarla yepyeni planlar içine girebilirsiniz. Yakın günlerde oldukça sevineceğiniz görüşmeler, umutlu randevuları getirebilir. Sakin ve tokgözlü yaklaşımlarla çok kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İş yaşamınızdaki sezgileriniz çok güçlenecek ve doğru zamanda doğru işler yapacaksınız. İşinizde, yeteneklerinizin gittikçe daha fazla ortaya çıkması, fark edilmesi ve sonuç yaratması muhtemel görünüyor. Para konularında yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Önünüze hedef olarak koyduğunuz standart, iradeniz dışında birçok koşula bağlı. Geliriniz çok yönlü girişimciliğinizle, belli bir standardın altına düşmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir. Hazırlıklı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed