Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün belirsizlik taşıyan ilişkileriniz konusunda artık bir neticeye varmak ve sınırlarınızı çizmek isteyebilirsiniz. Partneriniz ile sevgi ve aşk üzerine konuşmalar yapabilir onunla bazı şeylerin gerçekten olup olmayacağı konusunda kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu konuda oldukça hassas bir gün yaşayacağınızı söyleyebilirim. Yine finansal konularda artık alacak ve borç dengenizi belli bir istikrar dâhilinde oluşturmak isteyecek ve bu konuda gerekli adımlar atmaktan çekinmeyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Önceliklerinizi çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem içindesiniz. Vereceğiniz bir karardan dolayı ailenizden birisinin kalbini kırabilirsiniz. Hayatınızdaki durgunluğa bir son vermek, yeni atılımlar içine girmek istiyorsunuz. Bu konuda yakın bir arkadaşınızdan destek alacaksınız. Yaşadığınız olumsuzlukları değiştirmek tamamen sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Zor günler geçiriyorsunuz. Destek alacağınız arkadaşlarınız ile aranızdaki sorunları çözmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Maddi varlığınızdan yararlanmak isteyen, sizden para desteği bekleyen kişiler olabilir bugün etrafınızda. Eğer yaralara merhem olacaksa ne âlâ. Ancak paranın kolay kazanılmadığını ve emeğinizin değerli olduğunu bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bütçenizi ilgilendiren önemli adımlar atmaktasınız. Uzun vadeli planlar ve toprağa ait yatırımlar üzerinde durmanız gerek. Beklediğiniz parasal desteklerin gündeme gelmesi ile rahatlık hissediyorsunuz. Kişisel çabalarınızla gelirlerinizi artırmanız mümkün. Ödemeler dengenizi sarsan gelişmeler bu dönem sizi yeni arayışlara itecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
İş yaşamınızda araştırmacı yönünüz ile çok seviliyorsunuz. Ancak birden fazla işle ilgilenmeniz ve konsantrasyon sorunu yaşamanı kafanızın dağılmasına neden olabilir. Bugün yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Harcamalarla dolu bir haftadan sonra bugün elinizden herhangi bir para çıkmayacak. Yakın gelecekte eğitiminizle ya da işinizle ilgili bir alana akacak büyük bir para var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sıcaklardan dolayı fazla strese giriyorsunuz ve zihniniz bu sıralar çok yoruluyor. Kendinize dikkat etmezseniz bir sağlık problemiyle karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed