Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugün ruhsal anlamda gücünüzü ispatlamanız gereken ve güçlü yapınızla herkese kim olduğunuzu göstermeniz gereken bir gün geneli. Bu olay size insanları olduğu gibi tanıtacak, kimin kim olduğunu anlatacak, olayları çıplak gözle görmenizi sağlayacak nitelikte. Size düşen bu olaydaki dersi almak ve tecrübelerinizi gelecek yıllara taşımaktır. Hem üzülmeyin bu size yeni dostluklar kazandıracakken, dost bildiğiniz düşmanlarınızı da görmenizi sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Ama kuralcılığınız bazı durumlarda uzlaşılmaz biri de yapabiliyor sizi. Bugünlerde bazı ilkelerinizi tartışmaya açmanız gerekebilir. Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı küçük soruları da ortadan kaldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Aşk hayatınızı şu sıralar rafa kaldırdınız ve işinizle ilgileniyorsunuz. Gelecek planları sizin için çok önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bugünlerde her şeye muhalif bir tavır içinde olmanız sizi destekleyenleri hayal kırıklığına uğratıyor. Görev verdiğiniz kişilere güvenip onları desteklemenizin size başarı getireceği gerçeğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İstediğiniz şekilde özgürlüğün keyfine varacaksınız. Kendinizle ilgili konular, boş zamanların mutlu geçirilmesi adına yapacak çok şeyiniz olabilir. Sizi mutlu eden yaratıcı konulara ise oldukça hevesli ve deneyimci bir gözle yaklaşıyorsunuz. Bu günlerde ihmal ettiğiniz sevdikleriniz ya da çocuklarınızla ilgili paylaşımlara zaman bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İş yaşamınızda yeni bir atılım gerçekleştiremezseniz gerileme başlayacak, haberiniz olsun. Küçük pürüzlere karşı tepkiniz çoğunlukla içe kapanmak oluyor. Oysa tam tersini yapmanın, kendinizi dışa açmanın zamanıdır. Günümüzde başarı, işbirlikleri yoluyla daha kolay sağlanıyor, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Para konularındaki mutlak hakimiyetiniz, özellikle bir kişiyi epeyce rahatsız ediyor. Yakınlarınızın harcama konusundaki dağınıklıklarını ciddi bir sorun olarak ele alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İhmal ettiğiniz bir arkadaşınızdan bugün sitem dolu davranışlar görebilirsiniz. Onun gönlünü almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed