Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda 12 yılın ardından geçtiğimiz temmuz sonundan itibaren tekrar şanslı bir giriş yapmıştınız, ama 5 aydır bir duraklama dönemi başlamıştı. Müjde! Aynalara küsmeyin ve en güzel kıyafetlerinizi giyin. Beyaz atlı prensi bulmak veya elmayı ısırmadan prensesi yakalama zamanı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay’ın olumlu açıları akışkan bir günde olduğumuza işaret ediyor. Elimizdeki olanakları doğru şekilde değerlendirebilir, olumlu görüşmeler yapabilir, kendimizi daha rahat hissedebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Yeni konularla ilgilenmek için vakit yaratıp, bağlantılarınızı güçlendirebilecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün eğitim fırsatları için araştırmayapabileceğiniz ve girişimlerinizden olumlu sonuçlar alabileceğinizgörülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Kartınız anahtar... Sevdiğiniz kişinin hiçbir zararını görmemenize rağmen saçma kıskançlıklarla üzerine gidiyorsunuz. İşinizde gerekli yatırımlardan olumlu sonuçlar var size.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğinizin duygularını size anlatması keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Akrabalarınızı ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Kariyer hayatınızda beklediğiniz önemli değişiklikler dikkat çekecek. Önemli yapılanmaların başlaması ile meslek değişiklikleri olabilir. Görünür olacağınız yenilenmeler hayatınıza yeni bir yön çizmek konusunda sizi destekleyecektir. Otoriterlerle ilişkilerin önem kazandığı bu dönem ev hayatına ilişkin pek çok uğraşı yeniden planlamak gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Çalışma hayatınızda isteklerinizi elde etmek için kararlısınız ve bu kararlarınızı uygulamak için her türlü fedakarlığı yaparsınız. Bugün bu yüzden size önerilen işi reddetmekte bir sakınca görmeyeceksiniz. Arkadaş ilişkilerinde fazla içli dışlı olamadığınız için çoğu kez çalışma ortamınızda yalnızsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir. Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor. Bu parayı daha hareketli bir alana kaydırmayı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2021)
Paranızı kullanmak için acele etmenize gerek yok. Daha önceki can sıkıcı tecrübelerinizden ders çıkartarak doğru karar vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed