Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Tepkilerinizi direkt bir şekilde ortaya koymanız, tavrınızı karşınızdakine daha net bir şekilde göstermeniz gerekebilir. Bunun için dolaylı yollardan konuşmak sorunlara ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermektense akıcı ve anlaşılır bir dille hitap etmek işlerin daha kolay yoluna girmesine ve yok yere harcanan zaman kaybının önlenmesine yardımcı olacaktır. Fakat bu durumda gerçekten savunmanızın güçlü olması gerekir, zira karşı tarafı inandırmakta zorluk çekebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Yakın bir zamanda çok ilgisiz olduğunuz bir alan sizi cezp edecek. Uzak akraba ilişkilerinizde yakınlaşmalar, sık görüşmeler söz konusu. Yeni tanışmalara ve onların getirdiği yeni dostluklara çok eğilimlisiniz. Bu konudaki girişimciliğiniz çevrenizi zenginleştiriyor ve sorunlarını, düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyenlerin sayısı çoğalıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Karşınızda zayıf iradeli partnergörmek istemiyorsanız öncesiz güçlenin. Endişelerinizigörünce onunda düşüncelerizayıflamaya başlıyor.Unutmayın ki sizler birbiriniziçin yaratılan çiftsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugün asi bir havanız olabilir. Genel olarak sanki herkesle bir mücadele vermeye, kendinizi ve değerinizi ispatlamaya ihtiyacınız varmış gibi en çok sizi yoracak olan bir enerji bu. Muhalefeti karşınızda aramayın. Aynaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Tüm dikkatinizle kendi iç dünyanıza yönelmiş durumdasınız. Bu günlerde yalnızlıkla mutlu olacak, geçmişle ilgili konulara yöneleceksiniz. Biraz akışta kalmak ve acele adım atmamakta yarar var. Ancak iş hayatınızda sizi sorumlu kılan konular devam ediyor. Bu dönemi fırsata çevirmeli, yaratıcı yanlarınızla kendinizi ortaya koymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Bir borcunuzu unutmuş gibi görünüyorsunuz, vadesi yakında dolacak ve siz gerekli olan parayı hala bulamadınız oysa paraya ihtiyacınız var. Siz böyle davrandığınız faizlerle boğuşmaya devam edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Hayatın ciddi yanlarıyla yüzleşmeniz gereken bir dönemdesiniz. Başlangıçta size ağır gelebilir ama yararını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed