Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Bazı konularda harekete geçmek için veya bazı işleri başlatmak veya tamamlamak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, konuyu ilgilendiren diğer kişiler henüz hazır olmayabilirler. Dolayısıyla, siz şimdilik gerekli planlamaları yapsanız daha doğru olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Meraklı kişiliğinizle yine bir şeylerin peşine düşeceksiniz. Yakınlarınızla birlikte önümüzdeki günlerde eğlenceli bir kalabalığınız olacak. Güne hareketli başladınız. Yapmanız gereken sürüyle işiniz var. Yeni tanıştığınız birinin ciddi bir sağlık sorunu olduğunu öğrenecek, buna çok üzüleceksiniz. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Kartınız silah... Size hayat verenbirtakım yararlar sağlayan insanlarınetrafında pervane olmuşsunuz gibi.Oysa siz bu durumu başarılarınızla veözverilerinizle hak ettiniz unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Sevgilinizi ihmal etmeyin. Onun söylediklerinizi duymazdan gelmeniz aranızda uçurumlar yaratabilir. İş yerinde yaşanan ciddi sorunları çözmeye yönelik düşüncelerinizin ciddiye alınmaması sizi üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Sizin için oldukça sıkıntılı şartlar söz konusu. İşte sizi bağlayan sorumluluklar artarken kollektif olanda paylaşımlar artıyor. Elde olmayan bu şartları akışında bırakmanızda yarar var. Kendinizi suçlu hissettiğiniz son dönemde başkalarına yardımcı olabileceğiniz konulara yer verebilirsiniz. Bir taraftan da iyimserlik yaşadığınız sosyal çalışmalar ve entelektüel donanımınız üzerinde durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2021)
İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bazı gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Hesapta olmayan masraflarınızı kontrol altına almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2021)
Bugün arkadaşlarınızla ilişkilerinizin başkaları tarafından yanlışyorumlanması ve hakkınızda asılsız dedikodular olması canınızı sıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed